CS:GO İndir – Güncel

CS:GO İndir – Güncel

Counter-Strike: Global Offensive indir yazımızda 2019 güncel haliyle ücretsiz PC Bilgisayarlara nasıl indirileceğini açıklıyoruz. Gerçek CS:GO İndir kısmında ise oyunu satın alıp indirebileceksiniz. Dünyada çevrim içi FPS oyunlarının başında gelen bu savaş oyunu yıllardır farklı sürümleri ile hep bu sektöre hakim oldu. Bu kadar oyuncusunun olmasının sebebi körü körüne bağlılık değil tabi’ki, her versiyonunda kendisini geliştirmeyi başardı ve rakipleri onu taklit etmeye çalışarak aslını yükseltti. Ünlü oyun platformu Steam’da aktif kullanıcısı yüksek olan oyunların arasında yer alıyor.

Çocukluğumuzda okuldan kaçıp İnternet cafe’de bu oyunu arkadaşlarımızla birlikte az oynamadık. CS:GO (Counter-Strike: Global Offensive) ve 2000’li yıllarda çocukluğunu yaşayanların PC Bilgisayarlarında 1,6 sürümü her zaman olacak. Yeni sürüm dediğime bakmayın üzerinden uzun yıllar geçti fakat oyundaki rekabet sistemi ve grafiklerinin hala günümüzde yeterli olması büyük kitleyi elinde tutmayı başaran önemli faktörler arasında.

Canım her sıkıldığında, ne yapsam acaba dediğimde dur bir CS:GO İndir yazıp bilgisayarıma yeniden kuruyorsam bu oyunun efsaneleşen başarısından kaynaklı. Benim gibi her oyunu oynayan ama asla bir oyunun bağımlısı olmayanların bile ara sıra oynamak isteyeceği yani tatlı bir bağımlılık yaratan bir yapım.

Counter-Strike: Global Offensive ilk çıktığı zaman oyun sevenleri heyecanlandırdı, oyunlar bilgisayara indirildi ve kuruldu. Eski tadı ve heyecanını hala koruduğunu gören diğer oyuncularda bu oyuna geçiş yaparak oyun rekorlarını kırmaya başladı. Bu oyunu diğer çevrim içi savaş oyunlarından daha popüler yapan unsurlardan bir tanesi’de yalnızca PC Bilgisayar kullanıcıları için değil konsol kullanıcıları içinde geliştirilmesiydi.

CS:GO İndir daha önce dediğim gibi yalnızca PC için geçerli değildir, PS3 ve Xbox 360 kullanıcılarının’da aktif olarak oynadığı oyunlar arasında yer alıyor. Oyunun önceki sürümlerinden’de bildiğiniz üzere multiplayer bir yapıya sahip ve herhangi bir hikayesi yok oyunun. Tabi’ki çevrim içi oynadığımız oyunlarda iki takımın ve haritanın bir hikayesi bulunuyor fakat oyundaki asıl amaç görevleri başarılı bir şekilde yapmaya dayalı.

Counter-Strike: Global Offensive indirmek için hangi platformu kullanıyorsanız oranın dijital marketinden oyunu satın alabilir veya ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunu bilgisayardan oynamak isteyenler için PC ücretsiz sürümünü nasıl indireceklerini anlatacağız.

CS:GO İndir – Ücretsiz

CS:GO İndir bir efsanenin yeni bir başlangıcı olarak adlandırılıyor. Geçmişi başarılar ve anılarla dolu bu oyunu bilmeyen bir oyun sever yoktur. Özellikle ülkemizde 1,6 popülerliği ve oyuncusu her zaman çoktu ve bu yapımın çıkmasıyla birlikte oldukça fazla bir kullanıcıya kısa sürede erişmeyi başardı.

Oyunu yukarıdaki “CS:GO İndir” düğmesine tıklayarak karşınıza çıkan yerden ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip kurabilirsiniz. Oyuna girdiğiniz anda karşınıza çıkan ekran bir an olsun sizi eskilere götürecek. Oldukça kullanışlı ve basit arayüzü sayesinde maçlara rahatlıkla girebilecek ve yeni temaya kolaylıkla adapte olabileceksiniz. Ayarlar ve kodlar için daha önce paylaştığımız konulara göz atabilirsiniz.

Hızlı maç diyerek daha önce bildiğimiz haritaların yeniden güncellenmiş hallerini göreceksiniz. Bomba kurma, Rehine kurtarma ve yepyeni sürpriziyle Arsenal modunu deneyebilirsiniz.

CS:GO Fragmanı

Counter-Strike: Global Offensive oyununun diğer sürümlerine kıyasladığımız zaman en özet haliyle avantajlarını ve dezavantajlarını sıraladık.

Oyunun Avantajları

  • Mükemmel, dengeli oyun
  •  Kalıcı ölüm
  •  Güncellenmiş grafikler ve haritalar
  •  Son derece bağımlılık

Oyunun Dezavantajları

  • Silah Yarışı modu hafif

10
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.