CS GO İnsanlar Sadece “T” Olabilir Hatası (2023)

CS GO İnsanlar Sadece “T” Olabilir Hatası (2023)

CS GO İnsanlar Sadece “T” Olabilir Hatası (2023) için en hızlı şekilde bilgiye ulaşmanızı sağlayacak olan bu rehber niteliğindeki içeriğimiz sürekli olarak güncel tutulmaya devam edilecek. Böylelikle konuyla ilgili ne zaman bir araştırma yapsanız bu yazımız hakkındaki işinize yarayacak olan detaylı bilgilere buradan erişebileceksiniz. Eğer cevaplanmamış konu hakkında bir sorunuz varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

CS GO İnsanlar sadece T olabilir hatası ile karşılaşan oyuncular için 2023 yılındaki güncel çözümü anlatıyoruz. Bu sayede özel maçlarınızda rahatlıkla CT takımına geçiş yapabileceksiniz. Yılların eskitemediği dünyanın en popüler FPS oyunu Counter Strike: Global Offensive oyuncularının sık karşılaştıkları hatalarla ilgili güncel çözümler üretiyoruz. Yerli ve yabancı kaynaklarda hatalarla ilgili bir çok bilgi kirliliğinin olmasından kaynaklı her yıl her hatayla ilgili özel bir rehber hazırlamaya başladık. CS GO İnsanlar Sadece T (Terörist) Olabilir Hatası oyuncuların kurdukları özel odalarda CT takımına geçmelerine engel oluyor. Bu durumda dilediğiniz gibi maç oynayamıyor ve oyunu silip tekrar yüklemeniz bile fayda sağlamıyor. Böylesine işe yaramaz ve çok uzun çözümlerle uğraşmak istemiyorsanız basit bir şekilde de bu sorunu çözebilirsiniz.

CS GO İnsanlar Sadece T Olabilir Hatası

CS GO da özel oluşturduğunuz maçlarda veya Atölye Haritalarında sadece T olabilir hatası alıyor ve CT takımına geçemiyorsanız aşağıda anlattıklarımızı uygulayın. Bu sayede hatadan tamamen kurtulacak ve CT tarafına kolaylıkla geçebileceksiniz. Maç içerisindeyken “é” tuşu ile açılan konsolu açın ve aşağıdaki kodları sırayla yazın. Sonrasında CS GO İnsanlar Sadece T Olabilir Hatasından kurtulmuş olacaksınız.

CS GO İnsanlar Sadece T Olabilir Hatası
CS GO İnsanlar Sadece T Olabilir Hatası

İlk olarak konsola “mp_humanteam any” yazın ve daha sonra “mp_autoteambalance 0” kodunu yazın. Kodları sırasıyla konsola yazdıktan sonra maça girerek CT takımına geçiş yapabileceksiniz.

Ardın maçlarda dilediğiniz gibi T veya CT takımlarına geçiş yapabilirsiniz. Eğer karşılaştığınız farklı bir hata olursa yorum olarak bize bildirin. Yukarıda sunduğumuz çözüm yöntemi bu hatada en kesin çözümlerin başında gelmektedir. Hem kolay ve kullanışlı olması, hem de sorunu tamamen ortadan kaldırmasından dolayı önerebileceğimiz ilk yöntem oldu.

3
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.