e
sv

CS GO Isınma Süresi Bitirme Kodu (2022)

929 Okunma — 21 Ocak 2022 21:00
CS GO Isınma Süresi Bitirme Kodu (2022)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Maça girerken CS:GO ısınma süresi bitirme kodu kullanarak maça hemen başlayabilirsiniz. 2022 yılında bu işe yarar kodu nasıl kullanacağınızı anlattık. Genellikle normal bir eğlence maçına girerken işinize yarayacak bu kod aynı zamanda antrenman maçlarında da gereklidir. Normalde CS:GO geliştiricileri maça başlamadan önce oyuncuların maça ısınarak daha iyi performans almalarını sağlamak için geliştirdi. Fakat normal veya eğlence maçlarında zaten amaç ısınma olduğundan dolayı ekstra bu süreyi beklemek vakit kaybı yaratıyor. Bu yüzden 2022 yılı sonuna kadar işinize yarayacak olan CS:GO Isınma Bitirme Kodunu kullanarak süreyi sıfırlayarak hemen maça başlayabilirsiniz.

CS GO Isınma Süresi Bitirme Kodu

CS GO Isınma Süresi Bitirme Kodunu aktif hale nasıl getireceğinizi aşağıda anlattık. Aynı zamanda konuyla ilgili merak edilen soruları da cevaplıyoruz. Eğer cevaplanmamış ve merak ettiğiniz bir sorunuz varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

CS GO Isınma Süresi Bitirme Kodu
CS GO Isınma Süresi Bitirme Kodu
 • CS GO Isınma Süresi Bitirme Kodu: mp_warmup_end

Öncelikle CS:GO oyununa giriş yapın, ardından é tuşu ile açılan komut konsolunu açınız. Konsola CS GO Isınma Süresi Bitirme Kodu olan “mp_warmup_end” kodunu yazıp Enter tuşuna basın. Ardından gireceğiniz maçlarda ısınma süresini beklemenize gerek kalmayacaktır.

CS GO Isınma Süresi Ne İşe Yarar?

CS GO Isınma Süresi Ne İşe Yarar?
CS GO Isınma Süresi Ne İşe Yarar?

CS GO Isınma Süresi oyuncuların maça başlamadan önce oyunlara daha çok konsantre olmasını sağlamaktadır. Bir anda maç başlaması oyuncuların ayarlarında oluşabilecek bozukluklar, haritaların tekrar yüklenmesi sırasında oluşacak FPS düşüklüğü gibi bir çok olumsuz etken yaratıyordu. Fakat CS GO Isınma Süresi ile artık maça başlamadan önce hem aim ısıtabiliyor hem de haritanın yüklenmesiyle daha akıcı bir oyun deneyimi yaşayabiliyoruz. Aynı zamanda maça başlamadan ayarları kontrol etmeyen oyuncular için ekstra bir süre de kalmış oluyor.

CS GO Isınma Süresi Bitirme Kodu Yasak mı?

CS GO Isınma Süresi Bitirme Kodu yasak değildir. Herhangi bir hile veya illegal olarak değerlendirilemez. CS:GO geliştiricilerinin oyuncuların seçeneğine bıraktığı bir özelliktir. Gireceğiniz normal ve eğlence maçlarında ısınma süresini bitirme kodunu kullanarak hızlıca maça başlayabilirsiniz. Bunu kullanmak yasak olsaydı oyun bu kodu devre dışı bırakırdı.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

CS GO Isınma Süresi Bitirme Kodu (2022)