CS GO Jump Throw Kodu (2021)

CS GO Jump Throw Kodu (2021)

CS GO Jump Throw Kodu ile smoke yani sis bombalarını zıplayarak daha uzak menzile doğru şekilde atmanızı sağlar. Bu kod tam olarak nedir ve nasıl çalışır? tüm sorularınızın cevaplarını burada öğreneceksiniz. Daha önce bu konuyla ilgili içerikler hazırlamıştık. Fakat 2021 yılında oyuna gelen yeni güncellemeler ve CS GO Jump Throw Kodunda yapılan değişiklerden dolayı en güncel bilgileri sizlere aktarmaya çalışacağız.

CS GO Jump Throw Kodu

Aşağıda tüm CS GO oyuncularının büyük bir merakla aradığı Jump Throw Kodu ile ilgili detaylı bilgiler verilmiştir. 2021 yılı boyunca içeriği güncellemeye devam edeceğiz. Sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz. Jump Throw Kodu ile birlikte kullanabileceğiniz ekstra diğer CS GO Kodlarından da bahsettik.

CS GO Jump Trow Kodu
CS GO Jump Throw Kodu
  • alias “+jumpthrow” “+jump;-attack”
  • alias “-jumpthrow” “-jump”
  • bind “ctrl” “+jumpthrow”

CS:GO’ya giriş yapın ve ESC’nin altında bulunan konsol tuşuna basarak kodları girebilirsiniz.

Kodun aktif hale gelmesini sağlayan tuş ‘’ctrl’’ tuşudur. Komut yazarken CTRL tuşu yerine başka tuş atayarak aktif olmasını sağlayabilirsiniz.

Smoke atmak için ince ayrıntılara ihtiyacınız varsa nişangah büyütme işlemini aşağıdaki adımlara göre ayarlayabilirsiniz.

  • alias -smoke_throw “cl_crosshairsize “3.000000”;;”;
  • alias +smoke_throw “cl_crosshairsize 9999;”;
  • bind capslock +smoke_throw;

6
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.