CS GO Kan Silme Kodu ile Yüksek FPS

 CS GO Kan Silme Kodu ile Yüksek FPS
Okunuyor CS GO Kan Silme Kodu ile Yüksek FPS

CS GO Kan Silme Kodu kullanarak oyun içerisindeki FPS değerinizi yükseltin. Bu kodu shift tuşuna atayarak 2021 yılında kolay kullanım elde edin. Bilindiği gibi oyun içerisinde FPS değerlerini düşüren bir çok grafik ayrıntısı bulunmaktadır. Oyundan alacağımız görsel şölenden ödün vermeden hem de FPS değerlerimizi yukarıya çıkartacak CS GO Kan Silme Kodu hakkında bilgiler sunacağız.

Her maç sizin, takım arkadaşlarınızın ve rakibin kan efektleri haritanın belirli yerlerinde kalıyor. O bölgelerden geçerken yeni bir efekt yüklemesi ile karşılaştığınız için doğal olarak FPS değerlerinde düşüş görülüyor. Bu durumda karşınıza çıkacak bir rakip oyuncu sizi daha kolay vuruyor. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak ve akıcı bir oyun için CS GO içerisinde konsola yazabileceğiniz kan silme kodunu aynı zamanda shift tuşuna atama yapabilir ve kısa yol olarak kullanabilirsiniz.

CS GO Kan Silme Kodu

CS GO oyununda é tuşu ile açılan konsol komutuna aşağıda verilen kan silme kodunu yazabilirsiniz. Kodu yazdığınız zaman oyun içerisinde aktif olacaktır. Düşmanlardan ve sizden çıkan kanların haritada gözükmemesi FPS değerinizin ani düşüşlerinin önüne geçecek. Profesyonel oyuncuların kullandıkları bu kod sizin de işinize çok yarayacaktır.

CS GO Kan Silme Kodu
CS GO Kan Silme Kodu

CS GO Kan Silme Kodunu oyun içerisinde Shift ile kullanabilmeniz için komsola; bind "shift" "+speed;r_cleardecals" yazmanız gerekmektedir. Sonrasında maç içerisinde Shift tuşuna basında haritadaki tüm kanlar silinecektir.

Oyuna gelen güncellemeler sonrasında dahi bu kod çalışmaya devam edecektir. Kapatmak için aşağıda verilen talimatları uygulamanız gerekiyor. 2021 yılı boyunca konuyla ilgili içeriği güncel tutmaya devam edeceğiz. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

CS GO Kan Silme Kodu Nasıl Kullanılır?

  1. CS:GO oyununa giriş yapın.
  2. Konsolu açın.
  3. bind "shift" "+speed;r_cleardecals" kodunu yazın.
  4. Oyunda Shift tuşuna basınca kanlar silinecektir.

Yukarıdaki basit 3 adımı uyguladıktan sonra CS:GO maçı esnasında Shift tuşuna basmanızla birlikte haritadaki tüm kanlar silinecek. Böylelikle FPS düşüşü yaşamadan yüksek bir şekilde devam edebileceksiniz.

CS GO Kan Silme Koduna Başta Bir Tuş Atama

CS GO Kan Silme Kodu sürekli aktif bir şekilde veya shift gibi tuş atama ile de kullanılabilmektedir. bind "M" "+speed;r_cleardecals" yazdığınız taktirde kan silme M tuşuna aktarılacaktır. Onun yerine farklı bir tuş yazdığınız zaman kan silme tuşu, koda yazdığınız harf olacaktır.

CS GO Kan Silme Koduna Başta Bir Tuş Atama
CS GO Kan Silme Koduna Başta Bir Tuş Atama

Bu kodu kullanırken genellikle klavyede kolay ulaşabileceğiniz bir tuşu tercih etmeniz öneriliyor. Basit bir işlem gibi gözükse de kanı silmeye çalışırken zor bir tuşa basmanız gerekirse anlık düşmanla karşılaşmada gafil avlanabilirsiniz. Bunun için oyunu normal şekilde oynarken parmağınızla rahat ulaşabileceğiniz bir tuşa atama yapmanızı tavsiye ediyoruz.

CS GO Kan Silme Kodu Kapatma

CS GO Kan Silme Kodu Kapatma işlemi de oldukça basit bir işlemdir. Bunun için yapmanız gereken yine konsola basit bir kod yazmak olacak. Eğer kodu bir tuşa atadıysanız o tuşa basmadığınız zaman haritadaki kanlar kaybolmayacaktır. Fakat CS GO Kan Silme Kodunu komple devre dışı bırakarak kapatmak istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın.

  • Konsolu açın,
  • bind shift “-speed; r_cleardecals” yazın.

Bu sayede yukarıda verdiğimiz Shift ile kan silme kodu CS:GO oyununuzdan devre dışı bırakılarak kapatılacaktır. Tekrar açmak için yine yukarıdaki adımları takip edebilirsiniz.

CS:GO Shift Tuşu Basılı Kalıyor Bu Sorun Kan Silme Kodundan mı?

CS:GO Shift Tuşu Basılı Kalıyor sorunu kesinlikle kan silme kodu ile ilgili değildir. Oyun ayarlarında görülen bazı problemler klavye etkileşimini de etkilemektedir. Bunun için aşağıda verdiğimiz 2 farklı çözüm yöntemini uygulayabilirsiniz.

1- CS GO > CFG klasörünü açın ve config.cfg dosyasını silin. Eğer ayarlarınız önemliyse başka bir yere kopyalayın ve öyle silin. Sorun düzelmediyse tekrar yapıştırın.

2- Bilgisayarınızdan aygıt yöneticisine girin ve klavyenizi devre dışı bırakıp tekrar açın. Sonrasında CS:GO Shift Tuşu takılı kalmaya devam edip etmediğini kontrol edin.

CS GO Kan Silme Kodu hakkında 2021 yılı boyunca güncel içerikler üretmeye devam edeceğiz. İşinize yarayacak her konuda bilgiyi güncel haliyle burada bulacaksınız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL