CS GO Karşı Takımla Konuşma Kodu (2022)

 CS GO Karşı Takımla Konuşma Kodu (2022)
Okunuyor CS GO Karşı Takımla Konuşma Kodu (2022)

CS GO Karşı Takımla Konuşma kodu sayesinde 2022 yılında dilediğiniz server ve sunucularda bu yöntemi kullanabileceksiniz. Hem eğlence hem de strateji olarak kullanılan bu yöntem oldukça önemlidir. İçerik üreticilerinde kullandığı bu kodlar oldukça popüler olmaya başladı. Eğer sizde bu kod hakkında bilgi sahibi değilseniz ve kafanızda soru işaretleri varsa burada tüm detaylara ulaşabileceksiniz.

Maça girerken CS:GO Karşı Takımla Konuşma kodu kullanarak maça hemen başlayabilirsiniz. 2022 yılında bu işe yarar kodu nasıl kullanacağınızı anlattık. Genellikle normal bir eğlence maçına girerken işinize yarayacak bu kod aynı zamanda antrenman maçlarında da gereklidir. Normalde CS:GO geliştiricileri maça başlamadan önce oyuncuların maça ısınarak daha iyi performans almalarını sağlamak için geliştirdi. Fakat normal veya eğlence maçlarında zaten amaç ısınma olduğundan dolayı ekstra bu süreyi beklemek vakit kaybı yaratıyor. Bu yüzden 2022 yılı sonuna kadar işinize yarayacak olan CS:GO Isınma Bitirme Kodunu kullanarak süreyi sıfırlayarak hemen maça başlayabilirsiniz.

CS GO Karşı Takımla Konuşma Kodu

CS GO Karşı Takımla Konuşma Kodunu aktif hale nasıl getireceğinizi aşağıda anlattık. Aynı zamanda konuyla ilgili merak edilen soruları da cevaplıyoruz. Eğer cevaplanmamış ve merak ettiğiniz bir sorunuz varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

CS GO Isınma Süresi Bitirme Kodu
CS GO Karşı Takımla Konuşma Kodu
  • CS GO Karşı Takımla Konuşma Kodu: sm_noblock 1 ve mp_solid_teammates 1

Öncelikle CS:GO oyununa giriş yapın, ardından é tuşu ile açılan komut konsolunu açınız. Konsola CS GO Karşı Takımla Konuşma Kodu olan “sm_noblock 1 ve mp_solid_teammates 1” kodunu yazıp Enter tuşuna basın. Ardından gireceğiniz maçlarda Karşı Takımla Konuşma beklemenize gerek kalmayacaktır.

CS GO Karşı Takımla Konuşma Ne İşe Yarar?

CS GO Isınma Süresi Ne İşe Yarar?
CS GO Karşı Takımla Konuşma Ne İşe Yarar?

CS GO Karşı Takımla Konuşma oyuncuların maça başlamadan önce oyunlara daha çok konsantre olmasını sağlamaktadır. Bir anda maç başlaması oyuncuların ayarlarında oluşabilecek bozukluklar, haritaların tekrar yüklenmesi sırasında oluşacak FPS düşüklüğü gibi bir çok olumsuz etken yaratıyordu. Fakat CS GO Karşı Takımla Konuşma ile artık maça başlamadan önce hem aim ısıtabiliyor hem de haritanın yüklenmesiyle daha akıcı bir oyun deneyimi yaşayabiliyoruz. Aynı zamanda maça başlamadan ayarları kontrol etmeyen oyuncular için ekstra bir süre de kalmış oluyor.

CS GOKarşı Takımla Konuşma Bitirme Kodu Yasak mı?

CS GOKarşı Takımla Konuşma Kodu yasak değildir. Herhangi bir hile veya illegal olarak değerlendirilemez. CS:GO geliştiricilerinin oyuncuların seçeneğine bıraktığı bir özelliktir. Gireceğiniz normal ve eğlence maçlarında Karşı Takımla Konuşma kodunu kullanarak hızlıca maça başlayabilirsiniz. Bunu kullanmak yasak olsaydı oyun bu kodu devre dışı bırakırdı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın