CS GO Map Isınma Süresi Kapatma Kodu

CS GO Map Isınma Süresi Kapatma Kodu

CS GO Map Isınma Süresi Kapatma Kodu arayanlar için atölye maçı öncesi ısınma adı altındaki bekleme süresi nasıl kaldırılır? anlatıyoruz. Hemen başlayabilirsiniz. Maça girerken ısınma süresi ile karşılaşarak zorunlu olarak bir süre beklemek zorunda kalabiliyorsunuz. Sizlere vereceğimiz kodu anlattığımız şekilde uygulayarak CS GO Map Isınma Süresi Kapatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

CS GO Isınma Süresi Kapatma

CS GO Isınma Süresi Kapatma tüm harita ve modlarda geçerlidir. Oyuna giriş yaptığınız zaman bir maça başlamadan önce tüm oyuncular ısınma maçına çıkartılır. Isınma maçında maç öncesi kendinizi biraz hazırlamanıza imkan sağlanır.

CS:GO Isınma Maçını Bitirme Kodu
CS GO Isınma Süresi Kapatma

Fakat bu sürede takılı kalmak istemeyenler ve gereksiz bulanlar bunu kapatabilirler. CS:GO geliştiricileri ısınma süresini kapatabilmek için ayarlardan bir seçenek oluşturmamış. Fakat bu ısınma süresini konsol ekranına kod yazarak kapatabiliyorsunuz.

CS GO Isınma Süresi Kapatma Kodu Nasıl Yapılır?

CS GO Isınma Süresi Kapatma Kodu için aşağıda anlattığımız adımları yerine getirmeniz gerekiyor. Daha sonrasında girdiğiniz maçlarda ısınma süresini beklemek zorunda kalmazsınız. CS GO Isınma Süresi Kapatma Kodu Nasıl Yapılır?;

  1. CS:GO oyununa giriş yapın,
  2. “é” tuşu ile konsolu açın,
  3. konsola “mp_warmup_end” kodunu yazın
  4. ısınma süresi kapanacaktır,

Yukarıdaki işlemleri yerine getirerek CS GO Isınma Süresini Map ve Atölye Haritaları dahil olmak üzere tüm maçlar için kapatmış olacaksınız. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

22
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.