CS GO Only HS Kodu (YENİ)

 CS GO Only HS Kodu (YENİ)
Okunuyor CS GO Only HS Kodu (YENİ)

CS GO Only HS Kodu arayan oyuncular için yeni geliştirilen koda dair tüm güncel detayları sizlerle paylaşıyoruz. Konsol üzerinden hangi kodu yazarak “Only HS” özelliğini kullanabileceğinizi ayrıntıları ve detaylarıyla öğrenebileceksiniz. geçmişten günümüze kadar FPS oyunlarının babası olarak kabul edilen CS GO oyununu hala oynayan milyonlarca oyuncu bulunmaktadır. Ülkemizde de milyonlarca oyuncusu bulunan oyunda işinize yarayacak kodları paylaşmaya devam ediyoruz.

CS GO Only HS Kodu

CS GO Only HS Kodu çoğu oyuncu tarafından bir hile olarak bilinmektedir. Fakat sizlerle yeni paylaşacağımız bu kodu kullanarak oyunlardaki kafadan vurma oranlarınızı yükseltebileceksiniz. Dereceli veya eğlence maçlarında da kullanabileceğiniz kodların daha gelişmiş hallerini özellikle arkadaşlarınızla girebileceğiniz özel oyunlarda daha rahat kullanabilirsiniz. Eğer konuyla ilgili merak ettiğiniz bir sorunuz varsa aşağıdan yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır. Gelecek güncellemelerde Onyl HS kodunun bozulması veya çalışmaması halinde sizlere yeni kodlara ait bilgileri yine bu sayfadan paylaşacağız.

Öncelikle bilmeniz gereken önemli bir bilgi bu kodlar bir hile değildir ve bunlar yüzünden herhangi bir şekilde ceza yiyemezsiniz. Konsol üzerinden oyunun izin verdiği kodları düzenlemek suç değildir. Zaten bu kodlar bir hile olarak algılansaydı oyun bunların kullanımını konsolda izin vermezdi. Eksradan indirilen çeşitli programlar veya dosyalarla yapılabilen CS GO Only HS Kodu ile bunu karşılaştırmayınız. Sonradan indirip açacağınız programlar ve dosyalar hile olarak algılanacaktır. Fakat buradaki kod oyun içerisinde konsol ile kullanabileceğiniz için herhangi bir risk teşkil etmeyecektir.

CS GO Only HS Kodu
CS GO Only HS Kodu

CS GO Only HS Kodu Kullanımı

CS GO oyununda Only HS kodunu nasıl kullanabileceğinizi bilmiyorsanız aşağıda anlatılan basit adımları uygulayabilirsiniz. Bu sayede herhangi bir sorunla karşılaşmadan en hızlı şekilde kodu kullanabileceksiniz. CS GO Only HS Kodu kullanımını anlamayanlar veya yapamayanlar için yardımcı bir video hazırlanıyor. Videoyu kısa süre sonra bu sayfada bulabilirsiniz.

  1. Oyuna giriş yapın,
  2. Komut Konsolunu ” é ” tuşu ile açın,
  3. mp_damage_headshot_only 1 kodunuzu yazıp gönderin,

CS GO Only HS Kodu Nedir?, Hangi Amaçla Kullanılır?

CS GO Only HS Kodu Nedir?, Hangi Amaçla Kullanılır?
CS GO Only HS Kodu Nedir?, Hangi Amaçla Kullanılır?

CS GO oyununda konsol oyun tarafından oyuncuların kullanımına izin verilen bir özelliktir. Bu konsol sayesinde yazılacak kodlarla oyun içi ayarlarda değişiklikler yapmak mümkündür. Tabi ki her ne kadar konsolda kodlarla işlemler yapsak da tüm bu kodlar oyunun izin verdiği ayarlardan ibarettir. Oyun ayarlarında düzeltemeyeceğiniz bir çok özelliği ve ince ayarı bu konsol aracılığıyla yapabiliyoruz.

CS GO Only HS Kodu oyun içerisinde düşmanlarınızı kafadan vurma ihtimalinizi yükseltecek ve kolaylaştıracak bir koddur. Fakat kesinlikle hile değildir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın