e
sv

CS GO Overwatch İleri Sarma (2022)

573 Okunma — 03 Eylül 2022 11:00
CS GO Overwatch İleri Sarma (2022)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CS GO Overwatch İleri Sarma için gerekli olan kodu ve nasıl kullanacağınızı sizlere anlatıyoruz. Bu sayede 2022 yılında profesyonel FPS oyununu oynayan oyuncular Overwatch özelliğini kullanarak zamanı ileri sarabilecekler. Tabi ki burada verilen ileri sarma kodunun nasıl kullanılması gerektiği de oldukça karmaşık. Fakat sizlere en açık şekliyle basit bir dil aracılığıyla sizlere anlatmaya çalıştık. Aynı zamanda konuyla ilgili videolu içerikte oluşturacağız.

CS GO Overwatch İleri Sarma işleminin nasıl yapabileceğinizi en kolay yöntemiyle anlatıyoruz. Verdiğimiz kısa yol tuşu ile zamanı hızlıca ileri sarın. Dereceli (Ranked) maçlarını indirip izlerken izlemek istediğiniz kısma gelmek için mecburen beklemeniz veya hızlandırılmış bir şekilde beklemeniz gerekiyor. Bu sorunlardan kurtulmak ve dilediğiniz yere getirmek için İleri Sarma işleminin nasıl yapıldığını anlatacağız. CS GO Overwatch İleri Sarma hakkında merak ettiğiniz farklı sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz. İçeriğimizi 2022 yılı boyunca güncellemeye devam edeceğiz. Böylelikle bu sayfada konuyla ilgili tüm ayrıntıları dilediğiniz zaman bulabileceksiniz.

CS GO Nedir?

CS GO Yani Counter-Strike: Global Offensive oyununun Türkçe çevirisi ile CS Küresel Saldırı oyunu 2012 yılında Steam üzerinden oyunculara sunulmuştu. Valve ve Hidden Path Entertainment oyunu geliştirirken oyuncuların neler istediğini iyi tespit edip onların isteklerini çok doğru bir şekilde uyguladı. Oyun piyasaya sürüldüğü zaman rekorlar kırmayı başarmıştı.

Nişancılık ve FPS türündeki oyun kendi kategorisindeki en iyi oyunların başında geliyor. Dereceli sisteminde ve oyun için ekipmanlar ile ilgili yaptıkları gelişmiş özellikler yalnızca kategorisinde değil diğer tüm yeni oyunlara ilham olmayı başardı. Steam üzerinde ücretsiz olarak sunulmaya başlayan oyun kısa bir süre sonra Korona virüsü ile insanların evlerde durması sonrasında oyuncu rekorları kırmaya başladı.

CS GO Overwatch Nedir?

Overwatch, CS:GO oyununda güvenilen deneyimli oyuncuların bir ekip haline getirilerek, suç işlediği raporlama sistemi ile tespit edilen oyuncuları izleyip onların gerçekten suç işleyip işlemediğini kontrol eden ve ceza veren gruba denmektedir. Overwatch ekibine dahil olan oyuncularda oyunun ana menüsünde görülen özel bir butona basmaları gerekir. Bu buton bir oyuncunun şikayet edildiği ve sizinde onu kontrol etmeniz gerektiğini gösterir.

CS GO Overwatch İleri Sarma Nasıl Yapılır?

CS GO Overwatch İleri Sarma, bir oyuncunun maçını izlerken şikayet edilen ana tekrar gelmek veya yeniden izleyebilmeniz için çok gereken bir işlemdir. Overwatch sistemi her ne kadar karışık olsa’da aşağıda vereceğimiz kodu veya tuşu ile ileri sarma işlemlerini rahat bir şekilde yapabileceksiniz.

CS GO Overwatch İleri Sarma Nasıl Yapılır?
CS GO Overwatch İleri Sarma Nasıl Yapılır?

CS GO Overwatch İleri Sarma Kodu

CS GO Overwatch İleri Sarma Kodu için oyun konsolunu açarak “demoui” kodunu yazmanız gerekmektedir. Sonrasında izlediğiniz oyuncunun maçını ileriye sarabilirsiniz. Eğer bu kod işinize yaramadıysa aşağıda verdiğimiz kısa yol tuş kombinasyonunu deneyin.

CS GO Overwatch İleri Sarma Kodu
CS GO Overwatch İleri Sarma Kodu

CS GO Overwatch İleri Sarma Tuşu

CS GO Overwatch İleri Sarma Tuşu, bu özel cezalara karar veren ekip için en işe yarar ve unutulmayacak kod kombinasyonudur. Aynı zamanda Overwatch ekibi bu koda neredeyse izledikleri her maç ihtiyaç duyarlar.

CS GO Overwatch İleri Sarma Tuşu
CS GO Overwatch İleri Sarma Tuşu

CS GO Overwatch İleri Sarma ile ilgili güncel bilgileri yukarıda anlattık. Yeni ve güncellenen bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

CS GO Overwatch İleri Sarma (2022)