CS GO Overwatch İleri Sarma (Kısa Yol Tuşu)

 CS GO Overwatch İleri Sarma (Kısa Yol Tuşu)
Okunuyor CS GO Overwatch İleri Sarma (Kısa Yol Tuşu)

CS GO Overwatch İleri Sarma işleminin nasıl yapabileceğinizi en kolay yöntemiyle anlatıyoruz. Verdiğimiz kısa yol tuşu ile zamanı hızlıca ileri sarın. Dereceli (Ranked) maçlarını indirip izlerken izlemek istediğiniz kısma gelmek için mecburen beklemeniz veya hızlandırılmış bir şekilde beklemeniz gerekiyor. Bu sorunlardan kurtulmak ve dilediğiniz yere getirmek için Overwatch İleri Sarma işleminin nasıl yapıldığını anlatacağız.

CS GO Nedir?

CS GO Yani Counter-Strike: Global Offensive oyununun Türkçe çevirisi ile CS Küresel Saldırı oyunu 2012 yılında Steam üzerinden oyunculara sunulmuştu. Valve ve Hidden Path Entertainment oyunu geliştirirken oyuncuların neler istediğini iyi tespit edip onların isteklerini çok doğru bir şekilde uyguladı. Oyun piyasaya sürüldüğü zaman rekorlar kırmayı başarmıştı.

Nişancılık ve FPS türündeki oyun kendi kategorisindeki en iyi oyunların başında geliyor. Dereceli sisteminde ve oyun için ekipmanlar ile ilgili yaptıkları gelişmiş özellikler yalnızca kategorisinde değil diğer tüm yeni oyunlara ilham olmayı başardı. Steam üzerinde ücretsiz olarak sunulmaya başlayan oyun kısa bir süre sonra Korona virüsü ile insanların evlerde durması sonrasında oyuncu rekorları kırmaya başladı.

Overwatch Nedir?

Overwatch, CS:GO oyununda güvenilen deneyimli oyuncuların bir ekip haline getirilerek, suç işlediği raporlama sistemi ile tespit edilen oyuncuları izleyip onların gerçekten suç işleyip işlemediğini kontrol eden ve ceza veren gruba denmektedir. Overwatch ekibine dahil olan oyuncularda oyunun ana menüsünde görülen özel bir butona basmaları gerekir. Bu buton bir oyuncunun şikayet edildiği ve sizinde onu kontrol etmeniz gerektiğini gösterir.

CS GO Overwatch İleri Sarma Nasıl Yapılır?

CS GO Overwatch İleri Sarma, bir oyuncunun maçını izlerken şikayet edilen ana tekrar gelmek veya yeniden izleyebilmeniz için çok gereken bir işlemdir. Overwatch sistemi her ne kadar karışık olsa’da aşağıda vereceğimiz kodu veya tuşu ile ileri sarma işlemlerini rahat bir şekilde yapabileceksiniz.

CS GO Overwatch İleri Sarma Nasıl Yapılır?
CS GO Overwatch İleri Sarma Nasıl Yapılır?

CS GO Overwatch İleri Sarma Kodu

CS GO Overwatch İleri Sarma Kodu için oyun konsolunu açarak “demoui” kodunu yazmanız gerekmektedir. Sonrasında izlediğiniz oyuncunun maçını ileriye sarabilirsiniz. Eğer bu kod işinize yaramadıysa aşağıda verdiğimiz kısa yol tuş kombinasyonunu deneyin.

CS GO Overwatch İleri Sarma Kodu
CS GO Overwatch İleri Sarma Kodu

CS GO Overwatch İleri Sarma Tuşu

CS GO Overwatch İleri Sarma Tuşu, bu özel cezalara karar veren ekip için en işe yarar ve unutulmayacak kod kombinasyonudur. Aynı zamanda Overwatch ekibi bu koda neredeyse izledikleri her maç ihtiyaç duyarlar.

CS GO Overwatch İleri Sarma Tuşu
CS GO Overwatch İleri Sarma Tuşu

CS GO Overwatch İleri Sarma ile ilgili güncel bilgileri yukarıda anlattık. Yeni ve güncellenen bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın