CS GO Ping Düşürme Kodu 2022

CS GO Ping Düşürme Kodu ile 2022 yılında oyunlardan alacağınız performansı arttırarak daha çok verim almanızı ve maçları kazanmanızı sağlamaktadır. CS:GO Ping Düşürme Kodu hakkında yerli kaynaklarda bilgilerin yetersiz olmasından dolayı 2022 yılına özel olarak güncel bir içerik hazırlamak istedik.

CS:GO, şuanda piyasadaki en kaliteli ve büyük oyunların başında geliyor. Yaptığı geliştirmeler ile kategorisindeki diğer oyunlara öncülük etmeyi başardı. Bu büyük başarısının arkasında oyuncular oyunu oynarken en iyi verimi alabilecekleri şekilde ayarlarda oynamalar yapabilmesi geliyor. Yani sıradanlaşmış ayar sisteminin dışına çıkarak oyunculara kod ile ayarları düzenleyebilmelerine izin vermesi çok sevilen bir özellik.

CS:GO oynarken maçlarda iyi oynayabilmek için strateji ve yeteneğin önemli olduğu kadar oyundan aldığınız Ping değerleri’de çok önemli. Ping düşürme kodu ile oyun akış hızınız artacak ve daha seri hareket edebileceksiniz, aynı zamanda reflekslerinizin kuvvetiyle rakibi alt edebilme ihtimaliniz daha yüksek olacak.

Reklam Alanı

CS:GO Ping Düşürme Kodu

CS:GO Ping Düşürme Kodu
CS:GO Ping Düşürme Kodu

CS:GO Ping Düşürme Kodu sayesinde 2022 yılında tüm maçlarda ve oyunlarınızda daha düşük ping değerleri alacaksınız. Aşağıdaki kodu konsola yazmanız yeterli olacaktır.

rate 128000
cl_cmdrate 128
cl_updaterate 128
cl_interp 0.031
cl_interp_ratio 1

Yukarıda verdiğimiz CS:GO Ping Düşürme Kodu haricinde aradığınız veya özel istediğiniz kodlar varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

Reklam Alanı

CS GO Ping Düşürme Kodu olarak sizlere kullanmanızı önerdiğimiz kodları aşağıda liste halinde veriyoruz. Oyun içerisinde konsola yazarak bu kodları kullanabilirsiniz.

  • cl_interp 0
  • cl_interp_ratio 1
  • cl_updaterate 128
  • cl_cmdrate 128
  • cl_predict 1
  • cl_predictweapons 1
  • cl_lagcompensation 1

Cihazınızın arka planında veya cihazınızın bağlı olduğu modeme bağlı diğer cihazlarda İnternet tüketecek tüm uygulamaları kapatmanızı öneriyoruz. Aksi halde Ping değerleriniz yükselecektir.

CS GO Ping Düşürme Kodu Ne İşe Yarar?

CS GO Ping Düşürme Kodu, oyun içerisindeki ayarları oyunu oynadığınız bilgisayarınız ile uyumlu hale getirerek oyundaki Ping miktarınızı düşürmeyi sağlayan özel kodlardan oluşmaktadır. Bu kodlar hile veya illegal bir yöntem değildir. Oyunun izin verdiği ayarları konsol ve kod yardımıyla daha hızlı şekilde uygulamamızı sağlar.

CS GO Ping Düşürme Kodu
CS GO Ping Düşürme Kodu

CS GO Ping, oyundan aldığınız performans oranını gösteren bir değerdir. İnternet hızınız ile bağlantılı bir değer olmasına rağmen çevrim içi oyunlarda yapılacak bazı iyileştirmeler sayesinde indirme hızını arttırmak mümkün.

1
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.