CS GO Prime Üyelik Bedava Nasıl Alınır? (2021)

 CS GO Prime Üyelik Bedava Nasıl Alınır? (2021)
Okunuyor CS GO Prime Üyelik Bedava Nasıl Alınır? (2021)

CS GO Prime Üyelik almak isteyen oyuncular için bedava olarak nasıl alabileceklerini anlatıyoruz. Rekabetçi, Rütbeli ve Dereceli maçlara girebilmenizi sağlayacak bu yeni üyelik sisteminden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Ayrıca dağıttığımız bedava hesaplarda prime üyelikler aktiftir. Yani bu hesaplara giriş yaparak dereceli maçlar oynayabilir ve xp kazanabilirsiniz. Tüm detayları yazımızda sizlere aktardık. Konuyla ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

CS GO Bedava Prime Üyelik Alma Yöntemi

CS GO Prime Üyelik ile birlikte artık dereceli maçlara girebilme ve xp kazanabilme sınırlandırılması getirdi. Prime üyeliği olmayan hesaplar dereceli giremeyecek ve rütbe kazanamayacaklar. Aynı zamanda 2 hafta içerisinde hesaplarını Prime üyeliğe taşımayan oyuncular dereceleri ve XP değerleri de silinecek. Yaklaşık 128 TL fiyatına satılacak olan bu prime üyelikleri alabilecek durumunuz yoksa sizlere sunduğumuz çekilişlere katılarak bedava prime üyeliği kazanabilirsiniz. Aynı zamanda yine şahsa özel dağıtılan prime üyeliklerden yararlanma fırsatını da bu sayede yakalayın.

CS GO Bedava Prime Üyelik Alma Yöntemi
CS GO Bedava Prime Üyelik Alma Yöntemi

1- CS GO Bedava Prime üyeliğinizi kazanmanız için öncelikle bir tavsiyede bulunacağız. Eğer hesabınızda 128 TL değerinde satabileceğiniz oyun içi öğeler varsa onları satabilirsiniz. CS GO Prime üyelikleri Steam üzerinden satın alınabileceği için sattığınız öğelerle bu üyeliği almanız da mümkündür.

2- Sizler için düzenlediğimiz çekilişlere katılarak da bu prime üyeliklerini bedava kazanmanız mümkün. Bunun için tek yapmanız gereken aşağıda verdiğimiz adımları uygulamak. Daha sonrasında isminiz oluşturduğumuz listeye eklenecek ve sıra size geldiğinde prime üyeliğinizi bedava alabileceksiniz.

  • Yazıyı Paylaş (Kontrol Edilecek)
  • Yazıya Yorum Yap ( Mail Adresi Doğru Olsun)

Yazıyı paylaşıp paylaşmadığınız kontrol edilecektir. Eğer paylaşmadıysanız ödül sırası size geldiğinde bedava prime hesabınız teslim edilmez. Aynı zamanda yorum yaparken mail adresinizi de doğru girdiğinizden emin olun. Bedava prime üyelikleri yazdığınız mail adreslerinden sizlere ulaştıracağız.

CS GO Bedava Prime Üyeliği Olan Hesaplar (2021)

CS GO Bedava Prime Üyeliği Olan Hesaplar arıyorsanız doğru yerdesiniz. Yukarıda verdiğimiz çekilişe katılanlara aynı zamanda bedava hesaplar da verilecektir. Herkese başlı başına prime alamayacağımız için bir kesime de prime doğrulaması olan hesaplar dağıtılacaktır. Bu hesaplardan bazılarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşmanız mümkündür. Bu hesaplarda herhangi bir hile kullanmayınız ve ceza yemesini sağlayacak davranışlar da bulunmayınız.

CS GO Bedava Prime Üyeliği Olan Hesaplar (2021)
CS GO Bedava Prime Üyeliği Olan Hesaplar (2021)


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın