CS GO Prime Üyelik Nedir, Ne Kadar? (Kaç TL?)

 CS GO Prime Üyelik Nedir, Ne Kadar? (Kaç TL?)
Okunuyor CS GO Prime Üyelik Nedir, Ne Kadar? (Kaç TL?)

CS GO Prime Üyelik Nedir? ve ne kadar, kaç TL? gibi merak edilen soruları yanıtladık. Dereceli maçlara girmenizi sağlayacak olan paralı abonelik sistemini nasıl satın alabileceğinizi ve bunun ne işe yarayacağını sizlere anlatıyoruz. İlk olarak ücretli bir şekilde çıkan CS:GO oyunu daha sonra Steam üzerinden tamamen ücretsiz bir şekilde sunulmaya başladı. Her oyuncu oyunu tamamen ücretsiz olarak eşit bir denge ile oynayabilmesi dünya genelinde milyonlarca oyuncuya ulaşmasını sağladı.

Counter Strike: Global Offensive oyununda artık dereceli maçlara girebilmek için ve xp kazanabilmek için prime üyelik almanız gerekecek. Bu yeni üyelik tipi de ücretli olarak satılacak. Yani bu ücreti ödemeyen oyuncular dereceli maçlara giremeyecek ve xp kazanamayacaklar. Oyunda yer alan hilelerin önüne geçmek için alınan bu tedbirle artık oyuncular dereceli maçlarda nefes alabilecekler. Fakat Prime üyeliğin ücreti her oyuncuya hitap edebilecek tarzda değil. Bu haberler sonrasında Valorant gibi rakip oyunlara daha fazla oyuncu yöneleceğini düşünüyoruz. CS:GO sevenler her ne kadar biz bize kalacağız deseler de olacak bu oyuncu kayıpları rakip oyunların daha çok gelişmesini ve CS:GO oyununun da yaşanan oyuncu kayıplarından dolayı gerilemesini sağlayabilir. CS GO Prime Üyelik Nedir? ve Kaç TL? gibi tüm merak edilen sorularınızı cevapladık.

CS GO Prime Üyelik Nedir?

CS GO Prime Üyelik, yeni güncellemeler ile oyuna eklenecek olan oyun içerisindeki bazı özellikleri normal oyunculara kısıtlayacak ve prime üyelik sahiplerine açacak olan sistemdir. Oyun yine Steam üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilecek. Normal maçlara giriş yapabilecekler. Fakat normal maçlara girdiğiniz gibi dereceli yani rütbeli maçlara giriş yapamayacaksınız. Eğer dereceli bir maça girmek istiyorsanız bunun için prime üyelik sahibi olmanız gerekmektedir.

CS GO Prime Üyelik Nedir?
CS GO Prime Üyelik Nedir?

Aynı zamanda yine normal oyuncular maçlardan XP kazanamayacak ve seviye yükseltemeyecekler. Hem rütbe hem de seviye yükseltmenizi sağlayacak tüm özellikler yalnızca prime üyeliği olan oyunculara özel olacak. Bu sisteme geçmeyenlerin de kısa bir sürede tüm geçmişleri silinecek.

CS GO Prime Üyelik Ne Kadar?, Kaç TL?

CS GO Prime Üyelik satın almak istiyor veya satın almayı düşünen oyuncuların ilk sordukları soru Ne Kadar? ve Kaç TL? oluyor. Ülkemizdeki yabancı paraların kurlarının oldukça artması küçük ücretleri dahi bizim için imkansız hale getirmeye yetti. 11 Euro ile satılmaya başlanacak olan prime üyelik için ödemeniz gereken fiyat 116 TL oluyor. Fakat kurun oynamasıyla bu fiyat değişmeyecektir. Genellikle bu tür oyunlar başka ülkelere satış yaptıkları zaman kuru sabitlerler. Yani 11 Euro ile satılmasına karar verildiğindeki kur karşılığımız 123 TL.

Eğer daha önce CS:GO para ile satılırken oyunu para yatırarak satın aldıysanız yeni yapılan bu prime üyeliklerden satın almanıza gerek yok. Daha önce oyunu satın almış olan oyuncular tüm bu yeni sistemden muaf tutulacaklar. Eğer oyunu aldığınız zaman ücretsizse, bundan sonra dereceli maçlara girmek istiyorsanız Steam üzerinden prime üyelik almanız gerekmektedir.

CS GO Prime Üyelik Ne Kadar?, Kaç TL?
CS GO Prime Üyelik Ne Kadar?, Kaç TL?

?.?.?: CS GO Prime üyelik sistemi sizce doğrumu?, Bu fiyatı ödemeye değer mi?


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
782 okunma
okunma3267
0 yorum