CS GO Rate Ayarları 2020

 CS GO Rate Ayarları 2020
Okunuyor CS GO Rate Ayarları 2020

CS GO Rate Ayarları 2020 yazımızda bilmeyenler için önce nedir? sorusunu cevaplıyoruz. Hesaplama ve pro için nasıl düzenlemeniz gerektiğini anlatıyoruz. Oyun içi performansınızı arttırmak ve profesyonel oyuncular gibi sorunsuz bir oyun deneyimi yaşamak isteyenler için CS GO Rate Ayarları oldukça önemli.

Eğer daha önce bu ayarları değiştirmediyseniz öncelikle nedir? yazımızdan ne işe yaradığını öğrenin. Sonrasında’da verdiğimiz düzenlemeleri yaparak farka şahit olun. Konuyla ilgili ilginizi çekebilecek ve bilmeniz gereken bilgileri’de aktaracağız.

CS GO Rate Ayarları

CS GO Rate Ayarları, oyunun sunucularından alınan performansı cihazınızda’ki İnternet ile dengeleyen bir kod’dur. Bunlar oyunla birlikte ortalama sabit bir yapıya sahip. Fakat düzenlendiği taktirde performans değerlerinizi ciddi şekilde arttırabilir. Aynı zamanda kısa fakat önemli kopukluk, donma gibi sorunları’da ortadan kaldıracaktır.

CS GO Rate Ayarları
CS GO Rate Ayarları

CS GO oynayan profesyonel oyuncular rate ayarları yaparken “786432” düzenlemesini tercih ediyorlar. Bunun en büyük sebebi’de oluşabilecek düşüşler ve çıkışlara kolay ayak uydurabilen bir kod yapısıdır. Bu sayede hiç bir sorun yaşamadan başarılı bir şekilde oyununuzu oynamaya devam edebilirsiniz.

CS GO Rate Ayarları Nasıl Yapılır?

Aşağıda verdiğimiz CS GO Rate Ayarlarına ait öneri’de bulunan kodları konsola yazmanız gerekmektedir. Oyun içerisinde esc tuşunun altında bulunana “é” tuşuna basarak konsolu açın. Sonra sırasıyla verdiğimiz 2 farklı kodu uygulayın.

CS GO Rate Ayarları:

  • rate 786432
  • cl_interp_ratio 1

CS GO Rate Ayarları Hesaplama 2020

CS GO Rate Ayarları Hesaplama yapmak çok kolay olmasa’da geliştirilen bazı yazılımlar sayesinde artık bu’da kolay olmaya başladı. Bunu nasıl yapacağınızı aşağıda görsellerle anlatıyoruz.

1- İnternet Hızınızı Ölçün

CS GO Rate Ayarları Hesaplama İnternet Hız Testi
CS GO Rate Ayarları Hesaplama İnternet Hız Testi

2- Download ve Upload değerlerinizi CS GO Rate Ayarı olarak hesaplayın

CS GO Rate Ayarları Hesaplama
CS GO Rate Ayarları Hesaplama

3- Sonuç

Ekranda kullanmanız gereken en doğru sonuçlar çıkacaktır.

CS GO Rate Ayarları Hesaplama - Sonuç
CS GO Rate Ayarları Hesaplama – Sonuç

CS:GO Rate Hesaplama 2020 yılına ait en güncel işlemi yukarıda anlattık. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

CS GO Rate Ayarları Ne İşe Yarar?

CS GO Rate Ayarları, oyun içerisinde aldığınız performansı ciddi şekilde arttırabilecek önemli bir koddur. Steam ve oyun sunucularından alınan hızı oyuncunun bilgisayarına bağlı olan İnternet hızıyla dengeler. İndirme işlemleri dengeli olarak gerçekleştiği için oyun sırasında olabilecek donma, kasma gibi olumsuzluklarla karşılaşılmaz.

CS GO Rate Ayarları Sıfırlama

CS GO Rate Ayarları Sıfırlama ile ilgili bir özellik bulunmamaktadır. Fakat değiştirdiğiniz ayarlardan memnun değilseniz tekrar ilk ayarlara tekrar dönebilirsiniz. İşinize yarayacak ve kullanırken sorun çıkartmayacak ayarlara ulaşmak için yukarıdaki hesaplama işlemini uygulayın ve sonra rate ayarlarını değiştirin.

CS GO Rate Ayarları Sıfırlama
CS GO Rate Ayarları Sıfırlama

CS GO Rate Ayarları – XANTARES

CS GO Rate Ayarları olarak ünlü profesyonel oyuncu XANTARES düzenlemesi yapmak isteyenler’de var. Aşağıda verdiğimiz ayarları uygulayarak profesyonel oyuncu ile eşit şartlara gelebilirsiniz.

  • noforcemaccel
  • noforcemspd
  • noforcemparms
  • freq 240
  • novid
  • console
  • tickrate 128
CS GO Rate Ayarları - XANTARES
CS GO Rate Ayarları – XANTARES

CS GO Rate Ayarları 2020 ile ilgili içeriğimizi güncellemeye devam edeceğiz. Sormak istediğiniz sorularını yorum olarak yazabilirsiniz. Takipte kalarak en iyi ayarlar için bilgileri okumaya devam edin.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın