CS GO RAW Girişi Nedir?

 CS GO RAW Girişi Nedir?
Okunuyor CS GO RAW Girişi Nedir?

CS GO Raw Girişi Nedir? sorusunu cevaplıyoruz. Oyun’da fare ayarları kısmında bulunan Raw Girişi özelliğini bilmeyenlere ne işe yaradığını anlatıyoruz. Oyun içerisinde aldığınız performansı yükseltmek ve daha iyi bir oyun deneyimi yaşayabilmek için özelliklerin ne işe yaradığını iyi bilmeniz gerekiyor. Bizde size hangi özelliğin ne işe yaradığını ve ne gibi durumlarda kullanmanız gerektiğini anlatıyoruz. Oyuncuların merak ettikleri CS GO RAW Girişi Nedir? aşağıda öğreneceksiniz.

CS GO RAW Girişi Ne İşe Yarar?

CS GO Raw Girişi, oyun sırasında kullandığınız farenin hassasiyet oranlarını düzenler. Raw Girişi ayarları sırasında bilgisayarınızda ayarladığınız fare hassasiyet ayarları oyunda işe yaramayacaktır. Oyunda fare hassasiyetinizi yeniden ayarlamış olacaksınız.

CS GO RAW Girişi Ne İşe Yarar?
CS GO RAW Girişi Ne İşe Yarar?

Normalde bilgisayarı kullanırken hızlı olan fare hassasiyetiniz oyunda’da aynı hızda oluyor. Bu ayarı oyuna girdiğinizde tekrar düşürmek istemiyorsanız. CS GO Raw Girişi özelliğini kullanabilirsiniz. Oyundaki fare hassasiyetinizi ayarların ve masaüstünde farklı, oyunda farklı bir hassasiyet kullanın.

CS GO Nedir?

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) tüm dünyanın adını ezberlediği efsanevi bir çevrim içi FPS oyunudur. Savaş oyunu dediğimiz zaman oyun oynayan ve oynamayan herkesin aklına muhakkak bu oyun geliyor.

CS GO
CS GO

Geliştirdikleri özellikler ve yaptıkları başarılı stratejiler ile sürekli büyümeyi başaran CS:GO üzerinden 8 yıl geçmesine rağmen hala rekorlar kırmayı başarıyor. Özellikle rekabet sisteminde yaptıkları başarılı geliştirmeler ile tüm dünyanın izlediği turnuvalara’da sahip. Böylesine çok oyunculu ve eşit bir oyun üstüne ücretsiz olunca tadından yenmiyor.

CS GO RAW Girişi Nedir? Sorusunu “Ne İşe Yarar?” başlığında cevapladık. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz. Raw Girişi ile ilgili güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
136 okunma
okunma1825
0 yorum