e
sv

CS GO Round Sayısı ve Süresi Uzatma Kodu (2023)

647 Okunma — 05 Şubat 2023 16:28
CS GO Round Sayısı ve Süresi Uzatma Kodu (2023)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CS GO Round Sayısı ve Süresi Uzatma Kodu (2023) için tüm merak ettiklerinizi giderecek ve sizlere konuyla ilgili en iyi yardımcı içeriği sunacak olan bu içeriğimiz devamlı güncel tutulmaktadır. Amacımız sizlerin araştırdığı buradaki içerik ile ilgili 2023 yılındaki en kapsamlı bilgileri sunmak. Aşağıdaki detaylar arasında işinize yaramadığını düşündüğünüz fazlalıklar varsa bize bildirebilirsiniz.

CS:GO Round Uzatma Kodu hem sayısı hem de süresi olarak sizlere sunuyoruz. CS:GO Round Sayısı ve Süresi Uzatma Kodu ile uzun maçlar sizi bekliyor. Oyunu oynarken gerçekten kendimizi savaşın içinde hissetmesek bile oluşturduğu rekabet ortamı ile saatlerce hırslanarak savaşlara giriyoruz.

Arkadaşlarımızla veya botlarla oluşturduğumuz eğitim, eğlence maçlarında, her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi roundların da bir sonu oluyor maalesef.

CS GO Round Uzatma Kodu – 2023

CS GO Round Sayısı ve Süresi Uzatma Kodu (2023)
CS GO Round Sayısı ve Süresi Uzatma Kodu (2023)

CS GO Round Uzatma Kodu – 2023 ülkemizde çok fazla özel içeriğe sahip olmasa hakkında tüm güncel içeriği sizler için üretmeye devam ediyoruz. Çok ilgi almayan bazı konularla ilgili böylesine rehber niteliği taşıyacak bilgileri bulmakta zor olabiliyor. Bu sebeplerden dolayı sizlere en iyi içeriği en hızlı şekilde sunmak adına güncelliyor ve detaylandırmaya devam ediyoruz.

CS:GO Round uzatma kodu ile kendi aralarında süresi veya sayısı gibi farklılıklar gösterebiliyor. Arkadaşlarımız veya botlarla atılan maçlarda bu kod değişikliklerinin faydasını yerine göre anlayabilirsiniz.

CS GO Round Süresi Uzatma Kodu

CS:GO Round Süresi Uzatma Kodu de içeriğin detaylarla hiç bilmediğiniz yönlerini de öğrenmiş olacaksınız. 2023 Yılına özel olarak hazırlanan ve detaylandırılan içerik tamamen sizin merak ettiğiniz ve işinize yarayacak net bilgilerle oluşturulmuştur. Geçtiğimiz günlerde içerik ile ilgili farklı gelişmeleri ve işinize yarayacak olan detayları da yine burada güncel bir şekilde bulabileceksiniz.

CS:GO Round süresi uzatma kodu ile istediğiniz kadar oyunun tadını çıkartabilirsiniz. Aşağıda verdiğimiz kod ile CS:GO Round süresi 60 dk yapmak isteyenler için ideal bir yapıdadır.

mp_roundtime <süre>

CS GO Round Sayısı Arttırma Kodu

CS GO Round Sayısı Arttırma Kodu için işine yarayacağını düşündüğümüz tüm önemli bilgilere yer ayırdık. Hem sorunuzun cevabını en basit ve en net haliyle öğrenebilecek hem de konunun getirdiği kafanızdaki tüm soru işaretlerini buradan giderebileceksiniz. İçeriği böyle hazırlamamız önemli bir kitleyi dertten kurtarabildiği gibi 2023 yılı için de en kapsamlı içeriği oluşturmamıza sebep olmuştur.

CS:GO Round Sayısı Arttırma Kodu ile aynı haritada defalarca maç yapabilir ve rekabeti hiç azalmadan devam ettire bileceksiniz. Aşağıdaki kod ile mevcut haritanızın süresini uzatacaksınız.

mp_timelimit <süre>

CS:GO Round Sayısı ve Süresi Uzatma Kodu bir başlık altında sizlere sunduk. Keyifli oyunlar.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

CS GO Round Sayısı ve Süresi Uzatma Kodu (2023)