e
sv

CS GO Scroll ile Zıplama Kodu (Açma ve Kapatma)

453 Okunma — 18 Mart 2023 18:13
CS GO Scroll ile Zıplama Kodu (Açma ve Kapatma)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CS GO Scroll ile Zıplama Kodu arayanlar için Açma ve Kapatma işlemlerinin nasıl gerçekleştiğini öğretiyoruz. Aynı zamanda Scroll yani farenin Tekerleği (topu) veya orta tuşu ile bu zıplamayı nasıl yapılabileceğini de öğreneceksiniz. Herhangi bir esktra program kullanmadan tamamen vereceğimiz kod sayesinde oyun içerisinde rahatlıkla Scroll ile zıplama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulamanın biraz pratik ve alışkanlık gerektirmesi dolayısıyla sevmeyenler de oldukça fazladır. Eğer sonrasında sizde bu durumdan hoşlanmadıysanız ve tekrar space yani boşluk tuşu ile zıplamaya geçmek istiyorsanız CS GO Scroll ile zıplama kodunu kapatma adımlarını uygulamanız yeterli olacaktır.

CS GO Scroll ile Zıplama Kodu

CS GO Scroll ile Zıplama Kodu yabancı profesyonel oyuncuların kullandığı anlaşıldıktan sonra her oyuncunun da kullanmaya başladığı önemli bir oyun içi ayar kodudur. Her ne kadar CS GO ayarları üzerinden bir çok oyun içi ayara kolay müdahale edilebilse de bazen bu tür farklı yöntemleri uygulamak için konsol üzerinden müdahale gerekmektedir. Aşağıda anlattığımız adımları uygulayarak bu yöntemi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer CS GO Scroll ile Zıplama Kodu bir işinize yaramadıysa ve çalışmıyorsa bize bildirin. Güncellemelerle değişebilecek olan yeni kodları da buradan sizlere aktaracağız.

CS GO Scroll ile Zıplama Kodu Nasıl Yapılır?

CS:GO Scroll (Fare) ile zıplama ve bunny yapabileceğiniz orta tuşu space tuşu ile nasıl değiştireceğinizi basit bir kod yapısı ile anlattık. CS:GO sevenlerin oyun deneyimlerini daha üst seviyelere çıkartacak bu özelliği kullanmak isteyenler aşağıdaki kod yardımıyla gerçekleştirebilirler.

Ünlü FPS oyunu cs go her geçen gün kendini geliştirmeyi devam ettiği gibi oyuncularda bu gelişmelerden olumlu etkileniyor. Oyunun imkan verdiği konsol özelliği ile şuan bildiğimiz ve bilmediğimiz yüzlerce farklı kod ile oyun deneyimimizi geliştirebilir ve rakiplerimizden daha avantajlı bir konuma gelebiliriz.

CS:GO Mouse ile Zıplama
CS:GO Scroll ile Zıplama

Aşağıdaki kodu konsola yazmanız yeterli olacaktır.

bind mwheeldown +jump

yukarıdaki kodu konsola yazdığınız zaman cs:go maçlarında zıplamak istediğiniz an Scroll orta tuşu ile bu işlemi çok kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Farklı oyun modlarında bunny dediğimiz olayı daha rahat yapabilme ve rekabetçi maçlarda refleksinizi geliştirerek kritik anlarda sizi kurtaracak bir özellik.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

CS GO Scroll ile Zıplama Kodu (Açma ve Kapatma)