CS GO Scroll Jump Kodu

CS GO Scroll Jump Kodu

CS GO Scroll Jump Kodu arayanlar için konsola yazarak aktif edebileceğiniz özel şifreyi sizlerle paylaşıyoruz. Zıplama gücünüzü arttırın ve daha hızlı olun. Karakterinizi hızlandırmak, daha kolay ve hızlı zıplamasını sağlamak için yapacağınız kombinasyonları daha seri hale getirecektir. CS GO Scroll Jump ülkemizde profesyonel oyuncular tarafından kullanılan bir koddur. Bu yüzden her oyuncu bu kodu merak etmeye başladı. Ülkemizde konuyla ilgili bir içerik olmadığı için biz hazırlamak istedik. CS GO Scroll Jump Kodu ile ilgili güncel bilgileri sizlerle paylaşacağız. Konu hakkındaki gelişmeleri eklemeye devam edeceğiz.

CS GO Scroll Jump Kodu Nedir?, Ne İşe Yarar?

CS GO Scroll Jump Kodu Nedir?, Ne İşe Yarar?
CS GO Scroll Jump Kodu Nedir?, Ne İşe Yarar?

CS GO Scroll Jump Kodu, karakterinizin bunny yaparken veya rekabetçi maçlarında daha seri zıplama hareketi yapmanızı sağlar. Farenin tekeri sayesinde yukarı veya aşağı kaydırdığınız zaman karakteriniz oyun içerisinde zıplayacaktır. Oyun sırasında baş parmağınızın boşluk tuşuna ayırmak yerine hali hazırda farede tutulan parmaklarla zıplama işlemi sağlanabilir.

CS GO Scroll Jump Kodu Nasıl Kullanılır?

CS GO Scroll Jump Kodu için aşağıda verdiğimiz kodları konsola yazmanız yeterli olacaktır. Oyun içerisinde “é” tuşu ile açılan konsola Scroll Jump Kodunu yazıp CS:GO oyununda aktif edebilirsiniz. Eğer bir hata veya sorunla karşılaşırsanız bize bildirin.

CS GO Scroll Jump Kodu Nasıl Kullanılır?
CS GO Scroll Jump Kodu Nasıl Kullanılır?
  • Fare Tekerini Yukarı Kaydırınca Zıplama Kodu: bind “mwheelup” “+jump”;
  • Fare Tekerini Aşağı Kaydırınca Zıplama Kodu: bind “mwheeldown” “+jump”;

CS GO Scroll Jump Kodu olarak 2 farklı kod verdik. Bunlar ilki fare tekerini yukarı kaydırınca zıplamanızı sağlıyor diğeri de aşağı kaydırınca zıplamanızı sağlıyor.

13
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.