CS GO Sistem Gereksinimleri 2019

CS GO Sistem Gereksinimleri 2019 konu başlığı altında en güncel şekliyle Counter Strike: Global Offensive oyununa ait Windows, PC, Mac OS X, Steam OS ve Linux da oynayabileceğiniz CS:GO oyununun sistem gereksinimleri ne bir bakalım.

CS GO Sistem Gereksinimleri 2019

CS GO Sistem gereksinimleri 2019 güncel şekliyle paylaştık. Counter Strike: Global Offensive adlı fps oyunu Türkiye dahil olmak üzere tüm yeryüzünde bilinen en eski ve oyuncu kitlesi en çok olan oyunların başında gelmektedir. Çevrim içi oyuncularla oynayabileceğiniz Counter Strike serisinin bir ferdi olan Global Offensive (CS:GO) oyununun steam sistem gereksinimleri ne bir bakalım.

CS:GO deyince akla hemen 1.5 veya 1.6 gibi daha eski sürümlerini oynadığımız hatta hala oynayabileceğimiz köklü bir yapım geliyor. İnternet kafelerin vazgeçilmez oyunu haline gelen, çocukluğumuzdan bu yana severek oynadığımız bu oyun serisini daha da çekişmeli hale getirten bir rekabetçi, level ve rütbe sistemi ile silahlarımızı özelleştirip, kişiselleştire bildiğimiz bir ortam sağlanmasıyla oyun en büyük damgası vurmuş oldu.

Counter Strike: Global Offensive oyunumuz Steam oyun platformun’da en çok oynanan çevrim içi oyun unvanını koruyor. Oyunu satın almak istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz sistem gereksinimleri 2019 adlı kısma bir göz atmanızı ısrarla tavsiye ederiz. Bilgisayarınızın donanım konusunda yeterli olduğundan emin olduktan sonra oyunu gönül rahatlığı ile satın alıp kurabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz.

CS:GO Sistem Gereksinimleri

Üzerinden uzun yıllar geçmesine rağmen güncellemeler ile kendisini sürekli yenileyen CS:GO Sistem Gereksinimleri her yıl değişiklik gösterebiliyor.

Windows – Minimum

İşletim Sistemi Windows® 7/Vista/XP
İşlemci Intel® Core™ 2 Duo E6600 yada AMD Phenom™ X3 8750 işlemci veya daha iyisi
Bellek 4 GB
Ekran Kartı NVidia GeForce GT 420 yada AMD Radeon HD 6450
Direct X 9
Depolama15 GB kullanılabilir alan

MacOS – Minimum


İşletim Sistemi
MacOS X 10.6.6 yada daha yüksek
İşlemci Intel Core Duo Processor (En az 2.0 GHz olmalı)
Bellek 2 GB RAM
Ekran Kartı ATI Radeon HD 2400 yada NVidia 8600M veya daha üst sürümler
Depolama 15 GB kullanılabilir alan

SteamOS ve Linux CS:GO Sistem Gereksinimleri

İşletim SistemiUbuntu 12.04
İşlemci Intel’in 64-bit Dual core işlemcisi yada AMD at 2.8 GHz
Bellek 4 GB
Ekran Kartı nVidia GeForce 8600/9600GT veya ATI/AMD Radeon HD2600/3600
Grafik Sürücüsü nVidia 310 veya AMD 12.11
Depolama 15 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı OpenAL uyumlu bir ses kartı

4
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.