CS GO Siyah Bar Kaldırma Nasıl Yapılır? (2022)

 CS GO Siyah Bar Kaldırma Nasıl Yapılır? (2022)
Okunuyor CS GO Siyah Bar Kaldırma Nasıl Yapılır? (2022)

CS GO Siyah Bar Kaldırma yönteminin 2022 yılında nasıl yapıldığını açıklıyoruz. Aynı zamanda bu sistemin nedir?, ne kadar sürer? gibi sorularını da cevaplıyoruz. CS GO Siyah Bar Kaldırma ile ilgili tüm bilgileri hazırladığımız rehber yazımızda bulacaksınız. Genellikle oyuna yeni başlayan oyuncuların aklını karıştıran bir özellik ve bunun bir sorun olduğunu düşünüyorlar. Bu yazımızda aklınıza takılabilecek her sorunun cevabını bulacaksınız.

CS GO Siyah Bar Kaldırma

CS GO Siyah Bar Kaldırma, oyun tarafından yeni başlayan oyuncuları oyuna adapte etmek ve genel düzeni bozmamak adına geliştirilen özelliktir. Oyundaki rekabet sisteminin önemli olmasından dolayı yeni başlayanlar, acemi oyuncular veya bu durumu kötü kullanmaya çalışanları engelleme görevi görür.

CS GO Geçici Bekleme Süresi
CS GO Siyah Bar Kaldırma

CS GO Siyah Bar Kaldırma Nedir?

CS GO Geçici Bekleme Süresi Nedir?
CS GO Siyah Bar KaldırmaNedir?

CS GO Oyununa yeni başlayan oyuncular ilk 10 galibiyet alana kadar her 2 maçta 20 saat Siyah Bar Kaldırma verilmektedir.

Bunun amacı oyuna yeni başlayan oyuncuların olabileceği kötü performans, acemi hareketler veya Trolleme gibi durumların önüne geçmek.

Counter-Strike: Global Offensive ya da bilinen kısa adıyla CS:GO, Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çevrimiçi birinci şahıs nişancı oyunudur. Counter-Strike serisinin dördüncü oyunudur. Ağustos 2012’de Microsoft Windows, macOS, Xbox 360 ve PlayStation 3 için piyasaya sürülürken, Linux sürümü 2014’te piyasaya sürülmüştür.

Oyun, Teröristler ve Anti-Teröristler adlı takımı Her iki taraf da birbirlerini yok etmeleriyle ve aynı zamanda ayrı hedefleri tamamlamakla görevlidir. Teröristler, oyun moduna bağlı olarak ya bombayı yerleştirmeli ya da rehineleri savunmalıdır; Anti Teröristler ise ya bombanın yerleştirilmesini önlemeli, bombayı etkisiz hale getirmeli ya da rehineleri kurtarmalıdır. Hepsi bu moda özgü farklı özelliklere sahip dokuz oyun modu vardır. Oyunda ayrıca oyuncuların özel Valve sunucularında oynamasına ve ayrıca topluluk üyelerinin özel haritalar ve oyun modları ile kendi sunucularını barındırmalarına izin veren eşleştirme desteği de bulunmaktadır. Bir battle royale oyun modu olan “Tehlikeli Bölge”, Aralık 2018’de tanıtıldı.

Aralık 2018’de Valve, kozmetik ürünlerden elde edilen gelire odaklanarak CS:GO’yu tamamen ücretsiz yaptı, bununla ilgili zamanla farklı farklı güncellemeler getirildi. En son güncelleme ile ücretsiz oyun; rütbe, seviye, envanter, dereceli ve birçok özellikten yoksundur. Oyun ücretsiz olmadan önce 24,50₺ iken, şimdi ise 123₺’dir. Bir bakıma Valve oyuna bir demo sürümü getirerek zam yapmış oldu.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
380 okunma
okunma9423
0 yorum