CS GO Source 2 FPS Gösterme Kodu Rehberi (2023)

 CS GO Source 2 FPS Gösterme Kodu Rehberi (2023)
Okunuyor CS GO Source 2 FPS Gösterme Kodu Rehberi (2023)

CS GO Source 2 FPS Gösterme Kodu Rehberi (2023) ülkemizde çok fazla özel içeriğe sahip olmasa hakkında tüm güncel içeriği sizler için üretmeye devam ediyoruz. Çok ilgi almayan bazı konularla ilgili böylesine rehber niteliği taşıyacak bilgileri bulmakta zor olabiliyor. Bu sebeplerden dolayı sizlere en iyi içeriği en hızlı şekilde sunmak adına güncelliyor ve detaylandırmaya devam ediyoruz.

CS GO Source 2 FPS Gösterme ile ilgili oyuncuların kafalarındaki tüm soruları yanıtlıyoruz. Komut Kodu sayesinde sol üste taşıma veya kapama gibi işlemleri yapabileceksiniz. Bu rehberimizde konu hakkında tüm merak edilenler ve bilinmesi gerekenleri anlatacağız. 2023 yılı boyunca CS GO Source 2 FPS Gösterme hakkındaki tüm güncel bilgilere buradan ulaşabileceksiniz. Eğer konuyla ilgili sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazın. Sizler için tüm sorularınızı cevaplayacağız.

CS GO Source 2 FPS Kodu Nasıl Kullanılır?

CS GO Source 2 FPS Gösterme, oyun içerisindeki performans değerinizi ekranınızdan takip etmenizi sağlatacak bir özelliktir. Oyun içerisindeki ayarlarda bununla ilgili bir seçenek bulunmuyor. Konsola yazacağınız kod sayesinde bu özelliği aktif edebilirsiniz. Bir kodla aktif olduğu için düzenlemek de yine ekstra kodlarla mümkün olmaktadır.

CS GO Source 2 FPS Gösterme bu tarz FPS oyunlarında çok önemli bir yere sahip. Profesyonel oyuncular genellikle önemli bir hamle yapmadan önce bu göstergeleri kontrol ediyorlar. Olabilecek düşüşlerde yaşanacak gecikmeler oyuncunun ölmesine yol açabilir. Bu gibi olumsuz durumların önüne geçmek için özellik çok tercih edilmektedir.

CS GO Source 2 FPS Gösterme Kodu

CS GO FPS Gösterme Kodu
CS GO Source 2 FPS Gösterme Kodu

CS GO Source 2 FPS Gösterme Kodu, konsola yazarak aktif edebileceğiniz basit bir koddan ibarettir. Aşağıdaki adımları uygulayarak oyun içerisinde ekranınız üzerinden FPS değerlerinizi görebileceksiniz. Merak ettiğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazın.

 • cl_showfps 1

CS GO Source 2 FPS Gösterme Küçültme

CS GO FPS Gösterme Küçültme
CS GO Source 2 FPS Gösterme Küçültme

CS GO Source 2 FPS Gösterme Küçültme işlemi oyuncuların çok aradıkları bir özelliktir. FPS değerleri açık olan oyuncuların çoğu bunu nasıl küçültebileceklerini bilmedikleri için böyle bir şeyin varlığından dahi habersizler. Ekranınızda kapladığı geniş alan konsantrenizi bozabileceği gibi aynı zamanda görü açınızı da kısıtlayacaktır.

 • net_graphproportionalfont 0

CS GO Source 2 FPS Gösterme Komutu

CS GO FPS Gösterme Komutu

CS GO Source 2 FPS Gösterme Komutu oyun içerisinde değerlerinizi en iyi şekilde gösterecek güncel koddur. Bunun için öncelikle oyuna giriş yapın. Arından é tuşu yarıdmıyla komut konsolunu açın. Daha sonrasında aşağıda sizlere verdiğimiz kodu yazmanız yeterlidir.

 • cl_showfps 1

CS GO Source 2 FPS Gösterme Kodu Kapatma

CS GO FPS Gösterme Kodu Kapatma
CS GO Source 2 FPS Gösterme Kodu Kapatma

CS GO Source 2 FPS Gösterme Kodu ile işiniz bittiyse kapatmak için yine konsola bir kod yazmanız gerekiyor. Aşağıda vermiş olduğumuz kodu tıpkı gösterme kodunu açarken yaptığınız gibi yine komut konsoluna yazacaksınız.

 • net_graph 0

CS GO Source 2 FPS Gösterme Tuşu

CS GO FPS Gösterme Tuşu
CS GO Source 2 FPS Gösterme Tuşu

CS GO Source 2 FPS Gösterme Tuşu oyun içerisindeki bu özelliği açmak ve kapatmayı sağlayan kısa yolu gösterir. Fakat oyun içerisinde böyle bir özellik bulunmamaktadır. Bunun için sizlere daha önce verdiğimiz açma kodunu kullanmanız gerekecek.

 • cl_showfps 1

CS GO Source 2 FPS Sol Üstte Gösterme

CS GO FPS Gösterme (Sol Üst)

CS GO Source 2 FPS Gösterme işleminden sonra ekranın hoşunuza gitmediği bir köşesindeyse sol üst tarafa taşıyabilirsiniz. Bunun için aşağıda verilen basit kodu yazmanız yeterli olacaktır.

 • net_graphpos 3

CS GO Source 2 FPS Gösterme Ayarı

CS GO FPS Gösterme Ayarı (2021)
CS GO Source 2 FPS Gösterme Ayarı (2023)

CS GO Source 2 FPS Gösterme Ayarı olarak işinize yarayabilecek tüm kodları bir araya getirdik. Aşağıda açma, kapama veya sol üste taşıma gibi her ayara ait kodu bulacaksınız.

 • Açma: net_graph 1
 • Kapama: net_graph 0
 • Küçültme: net_graphproportionalfont 0
 • Sol Üst: net_graphpos 3
 • Sağ Üst: net_graphpos 1
 • Orta: net_graphpos 2


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın