CS GO Source 2 Ne Zaman Gelecek? 2023

 CS GO Source 2 Ne Zaman Gelecek? 2023
Okunuyor CS GO Source 2 Ne Zaman Gelecek? 2023

CS GO Source 2 Ne Zaman Gelecek? ile ilgili merak ettiğiniz ve araştırdığınız her şeyi burada bulabileceksiniz. Steam üzerindeki pazar fiyatıyla ilgili bilgiler ve satılmıyor şikayetlerinden dolayı nasıl satılabileceği gibi her bilgiyi içermektedir. Yeni gelen büyük güncellemeyle birlikte CS:GO oyununa eklenen Source 2 Kasası oldukça popüler bir öğe olmayı başardı. İçerik üreticilerinin de açmaya başladığı bu yeni kasa da oldukça farklı ve özel öğeler yer almaktadır.

Oyuncuların kafasındaki en büyük soru bu yeni “Source 2 Ne Zaman Gelecek?” açmak karlı bir iş midir?. Bu sorunun cevabı aslında oldukça basit. Oyuna yeni eklenen kasaların bir çoğunda kazanma olasılığınız çok yüksektir. Çünkü yeni kasayla birlikte yüksek şans oranları olması oyuncuları bu tür güncelleme yeniliklerine yöneltir. Bu yüzden oyuna yeni bir kasa eklenince bir sonraki güncellemeye kadar oradan kazanma oranınız yükselecektir. Bunun gibi cevabını merak ettiğiniz CS GO Source 2 Ne Zaman Gelecek? hakkındaki sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

CS GO Source 2 Ne Zaman Gelecek? (2022)

CS:GO Source 2 Ne Zaman Gelecek? yeni güncellemeyle birlikte oyuna eklenen özel bir şans kasasıdır. İçerisinde bir birinden değişik ve kıymetli oyun için öğeleri çıkarma şansınız bulunur. 1 Adet Source 2 Ne Zaman Gelecek? ve Anahtarı ile kasa açılır. Kasa açıldıktan sonra içerisinde yer alan öğelerden 1 tanesi şansa size çıkar. Bu çıkan öğeyi kullanabilir veya Steam pazarı üzerinden fiyatı kontrol edilerek satılabilir.

CS GO Girdap Operasyonu Kasası
CS GO Source 2 Ne Zaman Gelecek?

CS GO Source 2

CS GO Source 2 Kasası Steam üzerinden yapılan analizlerle çok yerinden oynandığı tespit edildi. Oyuncular daha önceki bazı yeni çıkan kasalara da talep göstermelerine rağmen fiyatlarının düşmesi herkesi zarar ettirmişti. Bu yeni çıkan kasanın da nasıl bir kar oranı veya zarar oranının olduğu merak ediliyor. Analiz raporlarını çok kısa bir süre sonra buradan sizlerle paylaşacağız. Dilerseniz aşağıdaki bağlantıdan güncel satışları görebilirsiniz.

CS GO Source 2 Kasası Satılmıyor

CS GO Source 2 Kasası Satılmıyor şeklindeki şikayetler oldukça artmaya başladı. Henüz yeni kasanın satışı sunulmamaktadır. Görevlerden ve satın alımlardan elde ederek açabilir veya saklayabilirsiniz. Gelecek güncellemelerle topluluk pazarı üzerinden satılabileceği düşünülen CS GO Source 2 Kasası şuanda Satılmıyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın