CS GO Technical Timeout Nedir?

 CS GO Technical Timeout Nedir?
Okunuyor CS GO Technical Timeout Nedir?

CS GO Technical Timeout Nedir? sorusunu sizler için cevapladık. Son dönemde oyuncuların en çok merak ettiği soru bu sayede cevap bulmuş olacak. CS GO oyununa gelen 27 ocak 2021 güncellemesiyle birlikte Technical Timeout eklenmiş oldu. Bu yeni özelliği duyanlar ne işe yaradığını ve nasıl kullanacağını anlayamayabiliyor. Bizde sizler için CS GO Technical Timeout Nedir? sorusunu detaylarıyla cevapladık. Sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

CS GO Technical Timeout

CS GO Technical Timeout, rekabetçi maçlarda bir takım arkadaşınızın İnternet bağlantısı veya sistemsel hatalar sebebiyle oyundan düştüğü zaman oyunu geçici bir süre duraklatan sistemdir. Oyuncu maça tekrar geldiği zaman bu sistem devre dışı kalarak maç kaldığı yerden devam edecektir.

CS GO Technical Timeout
CS GO Technical Timeout

Tabi’ki oyuncu 1 saat gelmezse onumu bekleyeceğiz gibi düşüncelere kapılmayın. Oyundan düşen oyuncunun sorunuyla ilgili çok uzun olmayan bekleme süreleri verilir. CS GO Technical Timeout kullanabilmek için bir kod yazmanıza veya herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok. Oyun otomatik tespit edip aktif hale getiriyor.

CS GO Nedir?

Counter-Strike: Global Offensive ya da bilinen kısa adıyla CS:GO, Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çevrimiçi birinci şahıs nişancı oyunudur. Counter-Strike serisinin dördüncü oyunudur.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın