CS GO Uçma Kodu İle Yükselin

CS GO Uçma Kodu İle Yükselin

CS GO Uçma Kodu arayanlar için hazırladığımız rehber yazımızda konuyla ilgili tüm merak edilen sorular cevaplanıyor. Kemerleri bağlayın, uçmayı öğreneceksiniz. Her ne kadar FPS oyunu olsa da, rekabet maçları haricinde oluşturduğumuz özel ve bot maçlarında uçma kodu gibi eğlenceli şeyler kullanabiliyoruz.

CS GO Uçma Kodu bir hile değildir, çünkü rekabeti etkileyecek maçlarda kullanılmaz. Oyun tarafından oyuncuların kullanımına izin verilmiş yardımcı bir koddur. Şimdi diyeceksiniz böyle bir kodun ne yardımı olacak ki? diye. Antrenman sırasında daha hızlı ve kolay hareket etmenizi sağlar. Böylelikle ekibiniz veya arkadaşınızla daha iyi antrenmanlar yapabilirsiniz. Eğer aklınıza CS GO Uçma Kodu ile ilgili bir soru takıldıysa yorum olarak yazın.

CS GO Uçma Kodu

CS GO Uçma Kodu
CS GO Uçma Kodu

CS GO Uçma Kodu oyun içerisinde komut konsoluna yazılan ve oyuncunun yerden yükselmesini sağlayan bir koddur. Her ne kadar hile gibi görünse de dereceli ve normal maçlarda kullanılamamasından dolayı hile sayılmaz. CS GO Uçma Kodu özel ve bot maçlarda kullanılmasına izin verilen legal bir koddur.

CS GO Uçma Kodu Nasıl Yapılır?

CS GO Uçma Kodu Nasıl Yapılır?
CS GO Uçma Kodu Nasıl Yapılır?

CS GO Uçma Kodu Nasıl Yapılır? ve Kullanılır? gibi çok sık sorulan soruları da cevaplamak istiyoruz. Aşağıda maddeler halinde yazdığımız adımları uygularsanız sizde uçabilirsiniz. Yavru bir kuş gibi ağacın tepesinde sizi bırakmayacağız.

  1. Özel veya Bot Maçı Oluşturun,
  2. é” ile Komut Konsolunu Açın,
  3. sv_cheats 1” kodunu yazın,
  4. noclip” kodunu yazın,

Yukarıdaki işlemleri eksiksiz ve doğru yaptıktan sonra artık uçan adam sabri olmaktan çıkıp gerçekten uçmaya başlayacaksınız. Uçmak için “W” ileri gitme tuşunu kullanın. Mouse ile yönlendirdiğiniz tarafa doğru uçuşa geçebilirsiniz.

CS GO Uçma Kodu Bind

CS GO Uçma Kodu Bind
CS GO Uçma Kodu Bind

CS GO Uçma Kodu Bind için özel kodları hala arıyoruz. Bazı bulduğumuz bind kodlarının yapısı şuan 2020 güncel oyun için çok amatör kalıyor. Eğer sizin bildiğiniz ve işe yarar CS GO Uçma Kodu Bind varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

CS GO Uçma Kodu Kapatma

CS GO Uçma Kodu hakkında nasıl aktif hale getirebileceğinizi yukarıda sizlere anlattık. Şimdide bu kodu nasıl kapatacağınızı anlatacağız. Aşağıdaki maddeleri uygulayın.

  1. é” ile Komut Konsolunu Açın,
  2. noclip” kodunu yazın,

CS GO Uçma Kodu Kapatma işlemi için açma işlemindeki uygulamaları gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu sayede artık ayaklarınız yere sağlam basacaktır. CS GO Uçma Kodu ile ilgili güncel bilgileri girmeye devam edeceğiz.

13
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.