CS GO Var Düşürme (2022)

 CS GO Var Düşürme (2022)
Okunuyor CS GO Var Düşürme (2022)

CS:GO Var Düşürme ile 2022 yılında oyunlardan alacağınız performansı arttırarak daha çok verim almanızı ve maçları kazanmanızı sağlamaktadır. CS:GO Var Düşürme hakkında yerli kaynaklarda bilgilerin yetersiz olmasından dolayı 2022 yılına özel olarak güncel bir içerik hazırlamak istedik.

CS:GO, şuanda piyasadaki en kaliteli ve büyük oyunların başında geliyor. Yaptığı geliştirmeler ile kategorisindeki diğer oyunlara öncülük etmeyi başardı. Bu büyük başarısının arkasında oyuncular oyunu oynarken en iyi verimi alabilecekleri şekilde ayarlarda oynamalar yapabilmesi geliyor. Yani sıradanlaşmış ayar sisteminin dışına çıkarak oyunculara kod ile ayarları düzenleyebilmelerine izin vermesi çok sevilen bir özellik.

CS:GO oynarken maçlarda iyi oynayabilmek için strateji ve yeteneğin önemli olduğu kadar oyundan aldığınız Ping değerleri’de çok önemli. Var Düşürme ile oyun akış hızınız artacak ve daha seri hareket edebileceksiniz, aynı zamanda reflekslerinizin kuvvetiyle rakibi alt edebilme ihtimaliniz daha yüksek olacak.

CS GO Var Düşürme arayan oyuncular için nasıl kullanacaklarını öğretiyoruz. Aynı zamanda bu kodlar sayesinde FPS artışı da sağlaya bileceksiniz. 2022 yılında oyunu sorunsuz oynamak isteyen her oyuncunun ayarlarını daha’da çok iyileştirmek için aradığı önemli kodları sizlerle paylaşıyoruz. Bizde çoğu CS:GO Oyuncusunun aradığı ve merak ettiği Var Düşürme hakkında bir içerik oluşturmaya karar verdik.

CS GO Var Düşürme

CS:GO Ping Düşürme Kodu
CS:GO Var Düşürme

CS:GO Var Düşürme sayesinde 2022 yılında tüm maçlarda ve oyunlarınızda daha düşük ping değerleri alacaksınız. Aşağıdaki kodu konsola yazmanız yeterli olacaktır.

CS GO Var Düşürme, oyun içerisindeki ayarları oyunu oynadığınız bilgisayarınız ile uyumlu hale getirerek oyundaki Ping miktarınızı düşürmeyi sağlayan özel kodlardan oluşmaktadır. Bu kodlar hile veya illegal bir yöntem değildir. Oyunun izin verdiği ayarları konsol ve kod yardımıyla daha hızlı şekilde uygulamamızı sağlar.

rate 128000
cl_cmdrate 128
cl_updaterate 128
cl_interp 0.031
cl_interp_ratio 1

Yukarıda verdiğimiz CS:GO Var Düşürme haricinde aradığınız veya özel istediğiniz kodlar varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. CS GO Ping, oyundan aldığınız performans oranını gösteren bir değerdir. İnternet hızınız ile bağlantılı bir değer olmasına rağmen çevrim içi oyunlarda yapılacak bazı iyileştirmeler sayesinde indirme hızını arttırmak mümkün. CS GO Var Düşürme olarak sizlere kullanmanızı önerdiğimiz kodları aşağıda liste halinde veriyoruz. Oyun içerisinde konsola yazarak bu kodları kullanabilirsiniz.

  • cl_interp 0
  • cl_interp_ratio 1
  • cl_updaterate 128
  • cl_cmdrate 128
  • cl_predict 1
  • cl_predictweapons 1
  • cl_lagcompensation 1

Cihazınızın arka planında veya cihazınızın bağlı olduğu modeme bağlı diğer cihazlarda İnternet tüketecek tüm uygulamaları kapatmanızı öneriyoruz. Aksi halde var değerleriniz yükselecektir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın