CS GO Wall Hack Kodu (2021)

 CS GO Wall Hack Kodu (2021)
Okunuyor CS GO Wall Hack Kodu (2021)

CS GO Wall Hack Kodu ile hem antrenmanlarda etkili çalışın hem de arkadaşlarınızla eğlenin. 2021 yılında işinize yarayacak doğru kodu veriyoruz. CS GO Wall Hack Kodu dediğimiz zaman çoğu insanın kafasına bir hile misali yasak olduğu ve kullanılamayacağı gelebilir. Fakat sizlere açıklayacağımız bu konsol kodu tamamen legaldir. CS GO oyunundaki Rekabetçi (Dereceli) veya basit eğlence maçlarında bu kodu tabi ki kullanamazsınız.

Fakat arkadaşlarınızla girebileceğiniz özel maçlar, antrenman maçları veya bazı atölye haritalarında CS GO Wall Hack Kodu çok işinize yarayacaktır. Konuyla ilgili geçtiğimiz yıllarda sizlere bir kaç farklı içerik hazırlamıştık. 2021 yılında gelen güncellemeler ve yapılan değişiklikler sonrasında güncel bir içerik oluşturmak istedik.

CS GO Wall Hack Kodu hakkında sormak istediğiniz her soruyu yorum olarak yazabilirsiniz. Bu sayede kafanızda hiç bir soru işareti kalmayana kadar içeriğimizi güncel tutacağız.

CS GO Wall Hack Kodu

CS GO Wall Hack Kodu aşağıda verilen adımların doğru uygulanması halinde çalışacaktır. Eğer adımları eksik ve hatalı uygularsanız özellik aktif olamaz. Yukarıda belirttiğimiz gibi kendi özel haritalarınızda arkadaşlarınızla veya botlarla birlikte gireceğiniz maçlarda çalışabilen bir koddur.

Kesinlikle hile değildir ve illegal olarak algılanamaz. CS:GO oyununun oyuncuların kullanımına kısıtlı yerlerde izin verdiği bir yardımcı şifredir.

CS GO Wall Hack Kodu
CS GO Wall Hack Kodu

CS GO Wall Hack Kodu Nasıl Yapılır?;

CS GO Oyunu içerisinde é tuşuyla komut konsolunu açın. Konsola öncelikle sv_cheats 1 kodunu yazın ve ardından r_drawothermodels 2 kodunu yazın. Wall Hack aktif olacaktır, kapatmak için konsola r_drawothermodels 1 yazabilirsiniz.

CS GO Wall Hack Kodu yukarıda anlatıldığı gibi uygulandığı taktirde rahatlıkla açıp kapanabilmektedir. 2021 yılı boyunca içeriğimizi sürekli güncel tutacağız ve sorularınızı cevaplayacağız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın