CS GO Wall Hack Kodu

 CS GO Wall Hack Kodu
Okunuyor CS GO Wall Hack Kodu

CS GO Wall Hack Kodu ile oyun içerisinde duvar arkası görmek artık çok kolay. Hile sayılmayan bu özel koda ait tüm bilgileri detaylarıyla sizlere sunuyoruz. 2012 yılında oyuncularla buluşan Counter-Strike: Global Offensive oyunu üzerinden geçen 8 yıla rağmen hala izin verdiği yardımcı kodlar oyuncular tarafından kullanılıyor.

CS:GO ilk çıktığı zamanlar oyun içerisinde Wall Hack kullanımının yaygınlaşmasından dolayı buna bir çare bulmak istediler. Oyunu geliştiren Valve ve Hidden Path Entertainment bu durumda oyuncular antrenman yapmaları veya eğlenmeleri için rekabet sisteminin olmadığı yerlerde bunun kullanılabileceğini söyledi. Wall Hack kullanmak isteyen oyuncular ayrı programlar indirmesin diye oyunun konsoluna yazılan bir kod ile bu özellik eklenmiş oldu.

Özellikle YouTube kanallarında arkadaşları ile eğlenen yayıncıları gören CS:GO oyuncuları Wall Hack kodunun bir hile gibi değil’de eğlence amaçlı’da kullanılabileceklerini gördüler. Yaklaşık 3 yıldır bu yardımcı koda ilgi çok büyük. Oyunun geliştiricilerinin yaptığı bu hamleden sonra günümüzdeki çoğu FPS oyunu’da bu tür hile özelliklerini kendileri oyunlarına eklemeye başladılar.

CS GO Nedir?

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) tüm dünyanın adını ezberlediği efsanevi bir çevrim içi FPS oyunudur. Savaş oyunu dediğimiz zaman oyun oynayan ve oynamayan herkesin aklına muhakkak bu oyun geliyor.

CS GO Nedir?
CS GO Nedir?

Geliştirdikleri özellikler ve yaptıkları başarılı stratejiler ile sürekli büyümeyi başaran CS:GO üzerinden 8 yıl geçmesine rağmen hala rekorlar kırmayı başarıyor. Özellikle rekabet sisteminde yaptıkları başarılı geliştirmeler ile tüm dünyanın izlediği turnuvalara’da sahip. Böylesine çok oyunculu ve eşit bir oyun üstüne ücretsiz olunca tadından yenmiyor.

CS GO Wall Hack Kodu Nedir?

CS GO Wall Hack Kodu, oyun içerisinde yalnızca özel bot ve eğlence odalarınızda kullanabileceğiniz duvar arkasındaki rakipleri görmenizi sağlayan bir şifreden oluşmaktadır. Komut Konsolunu açarak oyunun kullanmamıza imkan sağladığı Wall Hack Kodunu yazmanız aktif etmeniz için yeterli olacaktır.

CS GO Wall Hack Kodu Nedir?
CS GO Wall Hack Kodu Nedir?

CS GO Wall Hack Kodu

CS GO Wall Hack Kodu, maç içerisinde normal şartlarda ön göremeyeceğiniz duvar arkasındaki rakipleri görebilmenizi sağlayan bir koddur. Bu kodu kullanmak yasak veya illegal değildir. Komut konsoluna yazacağınız wall hack kodu sayesinde duvar arkası görme hilesini aktif etmiş olacaksınız. CS:GO Wall Hack Kodu:

CS:GO Wall Hack Kodu
CS:GO Wall Hack Kodu

Oyunun yalnızca özel ve bot odalarında kullanımına izin verdiği rekabet sistemini bozan hile kodlarından bir tanesidir. Genellikle antrenman yapmak veya arkadaşlarınız arasında eğlenmek için kullanılır. Rekabet ve normal maçlarda bu kod çalışmaz ve kullanılamaz. Çeşitli programlar ile kullanılan her türlü illegal programı yasaktır.

CS GO Wall Hack Kodu 2020

CS GO Wall Hack Kodu 2020 yılında gelen güncellemeler ile değiştiği haberleri yabancı kaynaklar tarafından çok sık yapılmaya başlandı. Eski wall hack kodu hala şuanda oyunda aktif olarak çalıştığı için yeni koda herhangi bir ihtiyaç duyulmuyor. Fakat ileride gelecek güncellemeler ile eski kodun geçersiz kılınıp tamamen yeni koda geçilebileceği düşünülüyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın