e
sv

CS GO Yepyeni Güncelleme

974 Okunma — 28 Ocak 2019 00:02
CS GO Yeni Güncelleme
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CS GO Yeni Güncelleme (New Update) 2019 ile birlikte Vertigo, Abbey ve Zoo adında yeni 2 harita eklendi. Haydi yeni CS GO güncellemesini inceleyelim.

2019 Yılının ilk ayı (24.01.2019) yani ocak ayında yapılan en son güncellemesini birlikte inceleyelim. Subzero ve Austria adındaki 2 topluluk haritasına elveda derken bunları aratmayacak Yepyeni iki haritaya merhaba diyoruz.

Sıcak Akdeniz in bir köy kasabasında bomba imha görevli Abbey ve topluluğun en çok sevdiği 3 yıllık mazisi bulanan favori haritası olan Zoo yeniden bizlerle.

Şuanda bu bahsettiğimiz haritaları sadece ölüm maçlarında imha grubu sigma ve basit eğlence maçlarında oynayabileceğiz fakat önümüzdeki haftalarda Rekabetçi maçlarında bu 2 haritayı göreceğiz. Tıpkı topluluk sunucularında olduğu gibi Rekabetçi haritalarını değerlendirmek için o haritalarda bol bol oynamamız gerekecek.

Vertigo‘daki B bölgesine turist olarak bir yolculuğa çıkalım. Yoldaş Haritası yerden 51 kat yükseldi ve böylelikle teröristlerin bomba yerleştirmek için gelebilecekleri koridor sayısı 3 çıktı.

Artık Teröristlerin Yoldaş Haritası Vertigo’da Bomba yerleştire bilmek için 3 farklı yolu tercih edebilirler.

 1. T Doğuş noktasında olan merdivenlerden ilerleyerek.
 2. AT Doğuş noktasına ilerleyerek.
 3. Yeni pencereden geçerek.

AT takımı istenilen bölgelerin güvenliğini sağlamak için etrafta bulunan bir çok yeni ve farklı objeden yardım alabilirler. Bir tavsiyede bulunmamız gerekirsek oldukça sabır olun ve takım oyununu bozmayın.

Siz orada mücadele ederken çevre binaların etrafında haber bülteni helikopteri ile kayıt altına alınacaksınız.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

CS GO Yepyeni Güncelleme