CS GO Yoldaş Rankları

 CS GO Yoldaş Rankları
Okunuyor CS GO Yoldaş Rankları

CS GO yoldaş rankları düzeni hakkında bir fikriniz var mı? Bu yazımızda CS GO’daki rank sistemine göz atacağız. Bu yazımızda CS GO’daki rütbe sistemine göz atacak ve oyundaki rütbeler nelerdir, hangi ranktan sonra hangi unvanı alırsınız gibi birçok soruya burada netlik kazandıracağız. Son dönemde aldığımız birçok soru üzerine aklınızda bulunan ufacık soru işaretlerini ortalıktan temizleyeceğiz.

CS GO Yoldaş Rankları Nedir?

Yazı Başlıkları:

CS GO Yoldaş Rankları
CS GO Yoldaş Rankları

CS GO video oyununda yoldaş modu neredeyse 2 yıl gibi bir süre kadar önce eklendi. Yoldaş oyun modunun diğer oyun modlarından farkı ise 2v2 şekil de oynanması ve sadece yoldaş oyun moduna özel rank alabilmemizdir. Aynı rekabetçi maçlarda olduğu gibi belli bir rank sahibi olabilmeniz için 10 maç oynamanız gerekmektedir. 10 maçın sonunda size en uygun rankı verecektir ve artık hem yoldaş oyun modunda hem de rekabetçi oyun modunda birbirinden farklı ranklara sahip olursunuz.

CS GO Yoldaş Rankları Sistemi

CS GO Yoldaş Rankları Sistemi
CS GO Yoldaş Rankları Sistemi

Birçok insan yoldaş ranklarını başka bir tür rank sanıyor ama normal rekabetçi oyun modunda bulunan ranklar ile birebir aynıdır. Arka arkaya 10 maç girdikten sonra siz oyunculara bir tane rank verilir. Aynı rekabetçi oyundakilerde olduğu gibi bir rank alırsınız.

CS GO Yoldaş Rank Atlama Nasıl Yapılır?

Rank atlama sisteminin rekabetçi modda bulunan sistemden bir farkı bulunmuyor. Oyunu oynama kaliteniz attıkça oyun sizi daha üst bir rank seviyesine taşıyor. Sistem aslında sadece kendini geliştirirsen yükselirsin mantığı ile çalışıyor. Aslına bakarsanız oldukça mantıklı bir yok. Oyun için emek vermeniz gerekiyor. Profesyonel oyuncuların saatlerce aim çalıştığı konusunda iddiaya girebilirim.
CS GO video oyununda durum böyle olunca yüksek ranklar için binlerce saat oynamanız gerekebilir. Bunun sebebi kimsenin oyunu en yüksek ranktan başlayacak kadar iyi başlamamasından kaynaklanıyor. FPS oyunları çok yüksek refleks hızları gerektirir. Bu refleksleri geliştirmek ise zaman alacaktır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın