e
sv

CS2 AMD Anti Lag Ayarları – İndir

63 Okunma — 14 Ekim 2023 12:26
AMD Anti Lag Ayarları - İndir
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CS2 AMD Anti Lag Ayarları – İndir ile 2023 yılında oyunlardan alacağınız performansı arttırarak daha çok verim almanızı ve maçları kazanmanızı sağlamaktadır. CS2 AMD Anti Lag Ayarları – İndir hakkında yerli kaynaklarda bilgilerin yetersiz olmasından dolayı 2023 yılına özel olarak güncel bir içerik hazırlamak istedik.

CS2, şuanda piyasadaki en kaliteli ve büyük oyunların başında geliyor. Yaptığı geliştirmeler ile kategorisindeki diğer oyunlara öncülük etmeyi başardı. Bu büyük başarısının arkasında oyuncular oyunu oynarken en iyi verimi alabilecekleri şekilde ayarlarda oynamalar yapabilmesi geliyor. Yani sıradanlaşmış ayar sisteminin dışına çıkarak oyunculara kod ile ayarları düzenleyebilmelerine izin vermesi çok sevilen bir özellik.

CS2 oynarken maçlarda iyi oynayabilmek için strateji ve yeteneğin önemli olduğu kadar oyundan aldığınız Ping değerleri’de çok önemli. AMD Anti Lag Ayarları – İndir ile oyun akış hızınız artacak ve daha seri hareket edebileceksiniz, aynı zamanda reflekslerinizin kuvvetiyle rakibi alt edebilme ihtimaliniz daha yüksek olacak.

CS2 AMD Anti Lag Ayarları – İndir

CS:GO Ping Düşürme Kodu
CS2 AMD Anti Lag Ayarları – İndir

CS2 AMD Anti Lag Ayarları – İndir sayesinde 2023 yılında tüm maçlarda ve oyunlarınızda daha düşük ping değerleri alacaksınız. Aşağıdaki kodu konsola yazmanız yeterli olacaktır.

rate 128000
cl_cmdrate 128
cl_updaterate 128
cl_interp 0.031
cl_interp_ratio 1

Yukarıda verdiğimiz CS2 AMD Anti Lag Ayarları – İndir haricinde aradığınız veya özel istediğiniz kodlar varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

CS2 AMD Anti Lag Ayarları – İndir olarak sizlere kullanmanızı önerdiğimiz kodları aşağıda liste halinde veriyoruz. Oyun içerisinde konsola yazarak bu kodları kullanabilirsiniz.

 • cl_interp 0
 • cl_interp_ratio 1
 • cl_updaterate 128
 • cl_cmdrate 128
 • cl_predict 1
 • cl_predictweapons 1
 • cl_lagcompensation 1

Cihazınızın arka planında veya cihazınızın bağlı olduğu modeme bağlı diğer cihazlarda İnternet tüketecek tüm uygulamaları kapatmanızı öneriyoruz. Aksi halde Ping değerleriniz yükselecektir.

CS2 AMD Anti Lag Ayarları – İndir Ne İşe Yarar?

CS2 AMD Anti Lag Ayarları – İndir, oyun içerisindeki ayarları oyunu oynadığınız bilgisayarınız ile uyumlu hale getirerek oyundaki Ping miktarınızı düşürmeyi sağlayan özel kodlardan oluşmaktadır. Bu kodlar hile veya illegal bir yöntem değildir. Oyunun izin verdiği ayarları konsol ve kod yardımıyla daha hızlı şekilde uygulamamızı sağlar.

CS GO Ping Düşürme Kodu
CS2 AMD Anti Lag Ayarları – İndir

CS2 AMD Anti Lag Ayarları – İndir, oyundan aldığınız performans oranını gösteren bir değerdir. İnternet hızınız ile bağlantılı bir değer olmasına rağmen çevrim içi oyunlarda yapılacak bazı iyileştirmeler sayesinde indirme hızını arttırmak mümkün.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

CS2 AMD Anti Lag Ayarları – İndir