e
sv

CS2 Jump Throw Kodu Nedir? Nasıl Kullanılır?

94 Okunma — 25 Eylül 2023 18:54
CS2 Jump Throw Kodu (2023)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CS2 Jump Throw Kodu (2023) için yerli kaynaklarda çok fazla sonuç olmasına rağmen işinize en çok yarayacak gerçek bilgileri bulmak olabildiğince zor olabiliyor. Bu açığı gördüğümüz için 2023 yılında konuyla ilgili en doğru ve işinize yarayacak bilgileri sizlere sunmaya çalıştık. Yıl boyunca bu içerik hakkındaki içerik güncellenmeye devam edilerek sizlere en kaliteli bilgiler paylaşılmaya devam edilecektir.

CS2 Jump Throw Kodu ile smoke yani sis bombalarını zıplayarak daha uzak menzile doğru şekilde atmanızı sağlar. Bu kod tam olarak nedir ve nasıl çalışır? tüm sorularınızın cevaplarını burada öğreneceksiniz. Daha önce bu konuyla ilgili içerikler hazırlamıştık. Fakat 2023 yılında oyuna gelen yeni güncellemeler ve CS2 Jump Throw Kodunda yapılan değişiklerden dolayı en güncel bilgileri sizlere aktarmaya çalışacağız. CS2 Jump Throw Kodu – 2023 için tüm merak ettiklerinizi giderecek ve sizlere konuyla ilgili en iyi yardımcı içeriği sunacak olan bu içeriğimiz devamlı güncel tutulmaktadır. Amacımız sizlerin araştırdığı buradaki içerik ile ilgili 2023 yılındaki en kapsamlı bilgileri sunmak. Aşağıdaki detaylar arasında işinize yaramadığını düşündüğünüz fazlalıklar varsa bize bildirebilirsiniz.

CS2 Jump Throw Kodu – 2023

CS2 Jump Throw Kodu – 2023 için en hızlı şekilde bilgiye ulaşmanızı sağlayacak olan bu rehber niteliğindeki içeriğimiz sürekli olarak güncel tutulmaya devam edilecek. Böylelikle konuyla ilgili ne zaman bir araştırma yapsanız bu yazımız hakkındaki işinize yarayacak olan detaylı bilgilere buradan erişebileceksiniz. Eğer cevaplanmamış konu hakkında bir sorunuz varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Aşağıda tüm CS2 oyuncularının büyük bir merakla aradığı Jump Throw Kodu ile ilgili detaylı bilgiler verilmiştir. 2023 yılı boyunca içeriği güncellemeye devam edeceğiz. Sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz. Jump Throw Kodu ile birlikte kullanabileceğiniz ekstra diğer CS2 Kodlarından da bahsettik.

CS2 Jump Trow Kodu
CS2 Jump Throw Kodu
 • alias “+jumpthrow” “+jump;-attack”
 • alias “-jumpthrow” “-jump”
 • bind “ctrl” “+jumpthrow”

CS:GO’ya giriş yapın ve ESC’nin altında bulunan konsol tuşuna basarak kodları girebilirsiniz.

Kodun aktif hale gelmesini sağlayan tuş ‘’ctrl’’ tuşudur. Komut yazarken CTRL tuşu yerine başka tuş atayarak aktif olmasını sağlayabilirsiniz.

Smoke atmak için ince ayrıntılara ihtiyacınız varsa nişangah büyütme işlemini aşağıdaki adımlara göre ayarlayabilirsiniz.

 • alias -smoke_throw “cl_crosshairsize “3.000000”;;”;
 • alias +smoke_throw “cl_crosshairsize 9999;”;
 • bind capslock +smoke_throw;

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

CS2 Jump Throw Kodu Nedir? Nasıl Kullanılır?