e
sv

CS2 Nişangah Kodları ve Ayarları (2023)

71 Okunma — 18 Ekim 2023 04:00
CS2 Nişangah Kodları ve Ayarları (2023)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CS2 Nişangah Kodları ve Ayarları (2023) Türkçe için tüm merak ettiklerinizi giderecek ve sizlere konuyla ilgili en iyi yardımcı içeriği sunacak olan bu içeriğimiz devamlı güncel tutulmaktadır. Amacımız sizlerin araştırdığı buradaki içerik ile ilgili 2023 yılındaki en kapsamlı bilgileri sunmak. Aşağıdaki detaylar arasında işinize yaramadığını düşündüğünüz fazlalıklar varsa bize bildirebilirsiniz.

CS2 Nişangah Kodları ve Ayarları arayanlar için 2023 yılında kullanabileceğiniz en profesyonel ayarları sizlere sunuyoruz. Nasıl yapılacağını öğreneceğiniz gibi en kaliteli nokta cross kodlarını da yine burada güncel olarak bulabileceksiniz. Dünyanın en popüler çevrim içi FPS oyunlarının başında gelen CS2 uzun yıllardır milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam etmektedir. Rekabet sisteminin hiç bir zaman zarar görmediği böylesine köklü bir oyunda herkes hala en iyi oyuncu olabilmek için mücadele vermeye devam ediyor. CS2 Nişangah Kodları ve Ayarları ayarlarını arayanlar genellikle bu ayarları başka oyuncular veya profesyonel oyunculardan görerek özeniyorlar. Gerçekten de özenilecek bir ayardır çünkü profesyonel oyuncular her zaman en güncel oyunu takip ederek en iyi ayarlarını uygularlar. Sizde en az onlar kadar iyi olmak istiyorsanız öncelikle ayarlarını taklit ederek rakiplerinizin önüne geçmeyi denemelisiniz. 2023 yılı için özel hazırladığımız Nişangah Kodları ve Ayarları Kodları ve Ayarları rehberimizde nasıl yapılır? sorusuna cevap bulacak ve bu ayarın tüm inceliklerini öğreneceksiniz.

CS2 Nişangah Kodları ve Ayarları

CS2 Nişangah Kodları ve Ayarları oyun içerisindeki silahınızın mermisini gideceğiniz yönü gösteren namlu hedef işaretidir. Her FPS oyununda yer alan maça girdiğinizde elinizde silah varken ekranın ortasında kalan namlu işaretini ne tarafa doğrultursanız silahınız ateşlendiğinde o bölgeye gidecektir. Günümüzde artık FPS oyunlarının yeteneklerle bağlı olarak geliştiğini herkes biliyor. CS2 oyunundaki Crosshair ayarlarınızı düzelterek rakibi daha kolay hedef alabileceğiniz ve atışlarınızı ıskalamadan yapabileceğiniz ayarların kodlarını kullanmak önemlidir. Nişangah Kodları ve Ayarları de bu namlunuzun görüntüsünü yuvarlak haline getirerek düşmanları daha hızlı ve kolay şekilde hedef almanızı sağlar. Reflekslerinizi kuvvetlendirerek atışlarınızın daha ortantılı yollamanıza yardımcı olur. Böylelikle düşmanlarınızdan daha avantajlı bir konuma geçersiniz.

CS2 Nişangah Kodları ve Ayarları Ayarları Nasıl Yapılır?

CS2 oyununda Nişangah ayarlarınızı nokta olarak yapmak istiyorsanız aşağıdaki anlattığımız adımları uygulamanız gerekmektedir. 2023 yılında profesyonel oyuncuların kullandığı bu ayarlar sayesinde maç içerisindeki nişangahınızın görüntüsü nokta olacak ve düşmanları daha rahat haklayabileceksiniz. Her güncellemenin ardından değişen ayarlardan yola çıkarak sizlerin en iyi performansı alabilecekleri düzeni anlatıyoruz. Son güncelleme sonrası tüm profesyonel oyuncuların Nişangah Kodları ve Ayarları ayarları uygulamasını sizlere aktarmak istedik. Yapamadığınız veya takıldığınız bir yer olursa bize bildirebilirsiniz.

CS GO Nokta Crosshai
CS2 Nokta Nişangah

CS2 Oyununa giriş yapın ve é tuşu yardımıyla konsolu açın. Aşağıda verdiğimiz “Nişangah Kodları ve Ayarları Kodu” olan tüm kodları kopyalayın ve bu konsola yapıştırın. Ardından bir maça girin ve yeni Crosshair Kodları ve Ayarları ayarlarınızı deneyin.

 • CS2 Konsolunu açın,
 • Aşağıdaki kodları yapıştırın,
 • Maça girin ve test edin,

CS2 Nişangah Kodları ve Ayarları Kodu

Aşağıda verilen CS2 Nişangah Kodları ve Ayarları Kodu 2023 yılına özel hazırlanmıştır. Yukarıda anlattığımız şekilde oyun içerisindeki konsola yazarak nişangahınızın görüntüsünü nokta haline getirebilirsiniz. Bu ayarların ardından hassasiyet ayarlarınızı tekrar düzeltmeniz gerekecektir.

cl_crosshairalpha 255; cl_crosshaircolor 1; cl_crosshairdot 0; cl_crosshairgap -5.5; cl_crosshairsize 1; cl_crosshairstyle 4; cl_crosshairusealpha 1; cl_crosshairthickness 1; cl_crosshair_drawoutline 0; cl_crosshair_sniper_width 0;


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

CS2 Nişangah Kodları ve Ayarları (2023)