CS2 Sesim Gitmiyor Sorunu – 2023

CS2 Sesim Gitmiyor Sorunu – 2023

CS2 Sesim Gitmiyor Sorunu Oynayanlar için Sesli Sohbet özelliği büyük bir önem taşımakta. Eğer takım halinde FPS oyunlar oynuyorsanız takımla iletişim kurmanız gerekmektedir. Eğer Sesli Sohbet özelliğiniz kapalı ise hem kendi sesinizi takım arkadaşlarınız duyamaz hem de arkadaşlarınızın konuşmalarını duyamazsınız. CS2 bireysel beceri dışında takım halinde taktik gerektirdiği için CS2 Sesim Gitmiyor Sorunu hakkında size rehber hazırladık. CS2 Sesim Gitmiyor Sorunu hakkında bilinmeyenler neler? Herkese sesli sohbet nasıl açılır? gibi konulara değineceğiz.

CS2 Sesim Gitmiyor Sorunu

CS:GO Sesli Sohbet Nedir?
CS2 Sesim Gitmiyor Sorunu

CS2 Sesim Gitmiyor Sorunu’da bireysel beceri sayesinde belirli seviyeye ulaşabilirsiniz fakat biryer den sonra artık rakipleriniz güçlü olmaya başlar ve en ufak bir infonun verilmemesi maçı kaybetmenize neden olabilir. Bu sebeple takımla diyalog içinde yani sesli sohbet ediyor olabilmeniz gerekmektedir. Bu yüzden de CS2 Sesim Gitmiyor Sorunu her zaman aktif olmalıdır.. Sesli sohbet sayesinde takımın gidişatı, herhangi bir afk olma durumunda haber verme veya arkadaşınızın rakibin ayak sesini duymadığı anlarda yerini söylemek için sesleneceğiniz durumlar için kullanılır. Ayrıca Taktik anlamında da çok büyük işler yapabilirsiniz. Takımın nerelerde pozisyon alması gerektiği hakkında bilgi verme gibi taktik bilgileri içinde sesli sohbeti tercih etmekte kullanıcılar.

CS2 Sesim Gitmiyor Sorunu Çözümleri

CS2 Sesim Gitmiyor Sorunu’da bir çok kod bulunmakta ve bu kodları konsola işleyerek oyunun daha pratik hale gelmesi yönünde işimize yaramaktadır.. Çeşitli kodlar olduğu gibi CS2 Sesim Gitmiyor Sorunu bulunmakta. Peki bu kodlarla neler yapabiliriz sizlere birkaç detaylı bilgi vermeden önce bazı takım arkadaşlarımız oyunu trollemek isterler veya müzik, yüksek sesle konuşma gibi davranışlar sergileyebilir. Aşağıdan ses açma işlemi dışında kapatma işlemi içinde bilgileri sunuyoruz.

CS:GO Sesli Sohbet Açma Kodu
CS2 Sesim Gitmiyor Sorunu

·         CS2 Giriş yapın ve Konsolu Açın.

·         Açılan konsola voice_enable_1 yazıyoruz.

·         Alternatif kod olarak voice_scale_1 yazabiliriz.

·         CS2 Sesli Sohbet açılmıştır.

·         Sesli Sohbeti kapatmak için yukarıda bulunan kodların sonuna 1 yerine 0 yazmanız yeterli olur.

CS2 Sesim Gitmiyor Sorunu Neden Olur?

Takım içi konuşma kadar karşı takımla’ da iletişim kurmak isteyebilirsiniz. Genellikle karşı takımı sinir etmek veya trollemek için kullanılıyor fakat siz gerekmedikçe kullanmaktan sakının. Eğer karşı takımdan bir tanıdığa denk geldiniz ve sesli sohbet etmek istiyorsanız, veya bir şey söylemek istiyorsanız aşağıda bulunan kodlar sayesinde bunu başarabilirsiniz.

·         CS2 Giriş yapın ve konsolu açınız.

·         sv_alltalk 1

·         sv_full_alltalk 1

·         sv_talk_ enemy_dead 1 kodları sayesinde iletişim kurabilirsiniz.

·         İptal etmek için kodların sonuna 0 koymanız yeterlidir.

34
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.