CS2 VAC Banı Kalkacak mı? Ne Zaman?

CS2 VAC Banı Kalkacak mı? Ne Zaman?

CS:GO oyununun bitmesi üzerine yeni seri olan CS2 oyununda VAC banı daha önceki oyundan dolayı devam edenler ne zaman kalkacak? veya kalkacak mı? sorularını sorarak merak ediyorlar. Daha önceki oyun olan CS:GO da herhangi bir Vac banı yediyseniz bu ceza yeni oyun olan CS2 oyununda devam edecektir. Eğer oyunun geliştiricisi Valve ekibi tüm oyunculara genel bir af çıkartırsa CS2 oyunundaki VAC banınız kalkabilir.

CS2 VAC Banı Kalkacak mı? Ne Zaman?
CS2 VAC Banı Kalkacak mı? Ne Zaman?

Lakin şuanda CS2 oyununda çok fazla hileci bulunduğu için herhangi bir şekilde af çıkacağını düşünmüyoruz. Yani yiyeceğiniz VAC Banları eğer yanlışlıkla atılmadıysa ve itiraz edebileceğiniz bir hakkınız yoksa muhtemelen uzun süreler devam edecek gibi görünmekte. CS2 geliştirici ekibine bu konuda yöneltilen sorular havada cevapsız kaldığı için ne kadar olabileceği düşünülse de, aslında bu durumu düşünmediklerini göstermektedir.

CS2 VAC Banı Kalkacak mı?

CS:GO’nun bitmesiyle beraber oyuncular, yeni seri olan CS2 oyununda VAC banlarının devam edip etmeyeceği konusunda merak içindeler. Eğer bir oyuncu CS:GO’da VAC banı aldıysa, bu cezanın yeni oyun olan CS2’de de devam edeceği bilinmektedir. Ancak, geliştirici ekip olan Valve tarafından genel bir af ilan edilirse, CS2’deki VAC banlarının kaldırılması mümkün olabilir.

CS2 VAC Banı Kalkacak mı?
CS2 VAC Banı Kalkacak mı?

Öncelikle, oyuncuların VAC banlarını kaldırabilmesi için Valve’ın genel bir af ilan etmesi gerekmektedir. Ancak, şu anda CS2 oyununda önemli miktarda hileci olduğu bilinmektedir ve bu nedenle Valve’ın af ilan etmesi beklenmemektedir.

Bu durumda, eğer bir oyuncu yanlışlıkla VAC banı aldıysa ve itiraz edebileceği bir hakkı yoksa, VAC banlarının uzun bir süre devam edeceği görünmektedir. CS2’nin geliştirici ekibine yöneltilen sorular henüz cevapsız kalmış olsa da, bu durumun gösterdiği üzere, VAC banlarının kaldırılması konusu şu an için düşünülmemektedir.

CS2 oyununda VAC banının kalkıp kalkmayacağına dair net bir cevap vermek zor olsa da, mevcut durumda VAC banlarının uzun bir süre devam edeceği öngörülmektedir. Bununla birlikte, geliştirici ekip Valve’ın gelecekte af ilan etme veya VAC banlarına ilişkin politikalarını değiştirme seçeneği her zaman bulunmaktadır.

CS:GO’da VAC banı alan oyuncuların CS2’de de aynı cezayı alması beklenmektedir. Şu anda CS2’de hilecilerin varlığı nedeniyle genel bir af ilan edilmesi olası görünmemektedir. Dolayısıyla, oyuncuların VAC banlarının uzun bir süre devam etmesi muhtemeldir. Ancak, Valve’ın gelecekte politikalarını değiştirmesi veya af ilan etmesi durumunda, VAC banlarının kalkma olasılığı da bulunmaktadır.

19
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.