CS:GO 2020 Hizmet Madalyası

CS:GO 2020 Hizmet Madalyası

CS:GO 2020 Hizmet Madalyası, hakkında kısa bilgilerin yanı sıra birazda yıl başı tavukları ve hafif kar yağışlı haritalarda rakiplere atacağınız kar toplarından bahsediyoruz.

Oyun aralık ayına girdiği zaman maçlarda oyuncular rakiplerine normal bombadan daha fazla kar topu fırlattığını söylüyorlar. Her oyun kendisini yıl başına uyarlayacak temalarla donatıyor fakat hiç bir savaş oyunu CS:GO kadar klasikleşen çizgi üzerinde yürüyemiyor.

Haritalarda hafif kar yağışlarının başladığını gördüğümüz zaman yeni yılın sesleri duyulmaya başlıyor. Ortalıkta dolanan tavuklarda kostümlerini giydiğine göre artık 2020’ye hazırız demektir.

CS:GO 2020 Tavuk
CS:GO 2020 Tavuk

Oyundaki kar topları rakiplere isabet ettirdiğiniz zaman azda olsa bir can götürüyor fakat bu her ne kadar eğlence amaçlı görülse’de çok iyi stratejilerde önemli bir rolü üstlenebiliyor.

Geçtiğimiz yıl kar toplarında görülen bir hata sonrasında işin suyu çıkmıştı fakat bu yıl öyle bir hata ile karşılaşmayacağız gibi.

CS:GO C4 Tatil Bombası
CS:GO C4 Tatil Bombası

Geçen yıl kurduğumuz tatil bombası adındaki c4 kostümlerini bu yıl göremeyeceğiz. Fakat bir birinden güzel CS:GO 2020 Hizmet madalyaları kazanmak için elimizden geleni yapacağız gibi görünüyor.

CS:GO Hizmet Madalyası (2020)

CS:GO Hizmet Madalyası 2020
CS:GO Hizmet Madalyası 2020

Skor tablosunun yanında görülebilen bu hizmet madalyalarını kazanabilmemiz için 40 seviye olmamızı sağlayacak kadar DP kazanmamız gerekiyor.

Toplam 6 basamaktan oluşan bu madalya sisteminde her bir basamağı atlayabilmek için 40 seviyelik DP gerekiyor.

17
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.