CS:GO AimBot Kodu

CS:GO AimBot Kodu

CS:GO oynayıpta arada takımı trollemek isteyenler vardır. Sürekli ciddi maçlar atıp yorulduysanız, oyunu sizler için daha eğlenceli hale getirebilecek CS:GO AimBot bulunmakta. Oyunda her ne kadar rakibi saf dışı edecek kodların kullanımı yasak olsa bile. Topluluk sunucularında arkadaşlarınız ile beraber oluşturduğunuz server’da AimBot kullanarak oyunu daha fazla eğlenceli hale getirebilirsiniz.

CS:GO AimBot Kodu Nedir?

CS:GO AimBot Kodu Nedir?
CS:GO AimBot Kodu Nedir?

CS:GO’da AimBot kendinizin oluşturduğu oyunlarda kullanabileceğiniz bir koddur. AimBot sayesinde sizin yapmanız görevi yazacağınız kod sonrası otomatik gerçekleştirilecektir. Nişan almak istediğiniz yöne dönün ve rakibinizin tam kadasından hasar almasını gerçekleştirin. Ayrıca CS:GO’ da AK-47 gibi silahların tepme gücü yüksek olduğundan CS:GO AimBot sayesinde sıfır sekme ile ateş edebilirsiniz. Kill almada sıkıntı yaşıyorsanız CS:GO AimBot deneyebilirsiniz.

CS:GO AimBot Kodu Nasıl Kullanılır?

CS:GO’ da size önereceğimiz kod sadece sizin arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz ve oyunu sizin kurduğunuz sunucuda gerçekleşeceğini bilmelisiniz. Bunun dışında bazı ücretli AimBot satan platformlar mevcut. Bu platformlardan alınan Aimbot kullanımı sonrası rekabetçi maçlarda ban yeme olasılığı çok yüksektir ve ban sebebidir. Bu yüzden asla tavsiye etmiyoruz. AimBot Kodu nasıl kullanılır merak edenler için konuyu uzatmadan kodları paylaşalım.

CS:GO AimBot Kodu Nasıl Kullanılır?
CS:GO AimBot Kodu Nasıl Kullanılır?

Kodun aktif hale gelebilmesi için önce açmış olduğunuz sunucuya bot kodlarının aktif edilebilmesi için açma işlemi yapıyoruz. Bunuda ‘’sv_cheats 1’’ kodu ve sunucuya restart yaparak aktif hale getirebilirsiniz. Yukarıda yazdığımız işlemi yaptıktan sonra;

1.       CS:GO konsolu açın.

2.       weapon_accuracy_nospread 1

3.       weapon_debug_spread_gap 1

4.       weapon_recoil_cooldown 0

5.       weapon_recoil_decay1_exp 999

6.       weapon_recoil_decay2_exp 999

7.       weapon_recoil_decay2_lin 999

8.       weapon_recoil_scale 0

9.       weapon_recoil_suppression_shot 500

Yukarıda bulunan kodları yazarak Aimbot’ u aktif hale getirebilirsiniz.

CS:GO AimBot Kodu Ne İşe Yarar?

Counter-Strike: Global Offensive oyununda Aimbot kodu aktif hale getirildiğinde rakibinize doğru silahı getirdiğinizde kafa bölgesine otomatik nişan almasını sağlar. Ayrıca birçok tepme etkisi yüksek olan silahların ateş etme esnasında gerçekleştirmiş olduğu tepmeyi sıfırlar. Yani isterseniz ateş etme tuşuna basılı tutun mermiler hep sabit yere düşer.

CS:GO AimBot Kodu Ne İşe Yarar?
CS:GO AimBot Kodu Ne İşe Yarar?

AimBot kullanmadan ateş ettiğinizde dikkat ederseniz mermiler bir süre sonra sola, yukarıya veya sağa doğru düşmeye başlar. Bu yüzden CS:GO AimBot Kodu aktif olduğunda rakiplerinizi profesyonel oyuncu gibi tam kafadan vurabilirsiniz. Özellikle kill sayısı düşük olan oyuncuların kullandığı gözlemlenmektedir. CS:GO da nişan almada iyi olduğunuzu düşünüyorsanız AimBot kullanmaya gerek yoktur.

20
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.