CS:GO Başlatma Seçenekleri (2020)

 CS:GO Başlatma Seçenekleri (2020)
Okunuyor CS:GO Başlatma Seçenekleri (2020)

CS:GO Başlatma Seçenekleri 2020 yılının en güncel kodları ile güncellenmiştir. Profesyonel oyuncuların tercih ettiği başlatma seçenekleri kodları tek bir çatı altında toplama kararı aldık.

Bazı oyuncular kodları yanlış yazmasından kaynaklı FPS düşüşü ve bundan kaynaklı çoğu sorun ile karşılaşabiliyorlar, CS:GO Başlatma Seçenekleri yazarken daha dikkatli olmanızı rica ediyoruz. Bu konuyla ilgili oyuncuların bizden istedikleri her bir ricaya cevap vermek amacıyla içerik geniş tutuldu.

Aşağıda vermiş olduklarımız Profesyonel oyuncuların’da tercih ettikleri ayarlar arasında yer alıyor. Başlatma seçenekleri doğru ayarlandığı zamanlarda oyundan aldığınız performans çok arttığı için başarılarınız’da artıyor.

CS:GO Başlatma Seçenekleri 2020 kodlarını kullanabilmek için CS:GO > Sağ tıklayın > Özellikler > Başlatma Seçenekleri adımlarını uygulamanız gerekiyor. Karşınıza çıkacak olan ekrana aşağıda vermiş olduklarımızı kendinize uygun şekilde yazın.

İlginizi Çekebilir: CS:GO Başlatma Seçenekleri 2020

CS:GO Başlatma Seçenekleri ve Kodları

CS:GO Başlatma Seçenekleri ve Kodları 2020
CS:GO Başlatma Seçenekleri ve Kodları 2020

CS:GO Başlatma Seçenekleri 2020 en güncel ve işe yarar kodlarını aşağıda bulacaksınız. Kodları nereye yazmanız gerektiğini yukarıda anlattık. Eğer sizin işinize yarayan özel bir kod bilginiz varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Tüm oyuncuların yararlanması için özel bir konu açma gereği duyduk.

Araştırmalara devam edeceğiz, yerli ve yabancı kaynaklardan bulduğumuz profesyonel başlatma seçeneklerine ait kodları sizlere sunuyoruz ve sunmaya devam edeceğiz.

CS:GO Başlatma Seçenekleri Kodları:

  • -freg 60
  • -high
  • -nojoy
  • -novid
  • -threads 4
  • -d3d9ex
  • +cl_forcepreload 1

Yukarıdaki CS:GO Başlatma Seçenekleri 2020 kodlarını okurlarımızın isteği üzerine yeni yıla uygun şekilde düzenledik. Fikir ve düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın