CS:GO Başlatma Seçenekleri Neden Önemli

 CS:GO Başlatma Seçenekleri Neden Önemli
Okunuyor CS:GO Başlatma Seçenekleri Neden Önemli

CS:GO Başlatma Seçenekleri doğru kodları ve ayarları ile oyuncuların fps değerlerini arttırabiliyor. Alt – Tab işlemini hızlandıran, Unlost, 2019 ayarları olarak bilinen tüm bu düzenlemelerin önemi çok büyük. CS:GO Başlatma Seçenekleri tüm dünyada kullanılan fakat en iyi verimi alamayacağınız bilgilerin ve kodların yer aldığı yazılarla dolu.

Oyunun klasikleşen yapısından kurtararak FPS oyununa yakışan hırsımızla oyunu rakiplerimizden daha akıcı hale getirmek için yerli ve yabancı kaynaklardan bulduğumuz kodları ve yöntemlerden bahsedeceğiz.

Profesyonel maçlarda alışık olduğumuz küçük farklar ile biten maçlarda oyuncuların yeteneklerinden çok oyun ayarlarını kişiselleştirerek oyun deneyimlerini yükselttikleri görülüyor. Bizlerinde daha iyi oyun deneyimi ve yeteneklerimizin tamamını aktarmamızı sağlayacak CS:GO Başlatma Seçenekleri Kodlarını açıklamalarıyla birlikte daha önce anlatmıştık.

Bu yazımızda sizlere bu işlemin önemini ve 2019 yeni güncel kodlar ile daha iyi performansı nasıl elde edebileceğinizi anlattık. Oyuncuların sordukları sorular arasında Alt – Tab işlemini hızlı yapabileceğiniz, Unlost kodları kalıbına giren özel kodlara’da yer ayırdık.

CS:GO Başlatma Seçenekleri en güncel ve özel haliyle sizler için hazırlandı. Sormak istediğiniz sorular, görüşleriniz ve isteklerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: CS:GO Başlatma Seçenekleri 2020

CS:GO Başlatma Seçenekleri 2019

CS:GO Başlatma Seçenekleri 2019 en güncel hallerini yerli ve yabancı kaynaklardan araştırdığımız kodları sizlere anlatarak aktaracağız. Oyundan aldığınız FPS değerini arttıracak ve oyunu daha hızlı hale getirecek profesyonel CS:GO Başlatma Seçenekleri aşağıda listelendi.

CS:GO Başlatma Seçenekleri 2019
CS:GO Başlatma Seçenekleri 2019

Aşağıdaki kodları yazmak için; Steam > CS:GO sağ tıklayın > Özellikler > Başlatma Seçeneklerini Ayarla

Karşınıza çıkan kutucuğa aşağıda sizler için hazırladığımız özel kodlardan beğendiklerinizi yazabilirsiniz.

-console

Yukarıdaki kod sayesinde oyunu başlatırken oldukça işinize yarayabilecek. Oyunun yapılandırma dosyalarını eksiksiz olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

-novid

Oyun açılırken izlediğimiz zorunlu açılış videolarını kaldırarak daha hızlı giriş sağlar.

-high

CS:GO açıkken, arka planda çalışan uygulamalar yerine bilgisayar tüm önceliğini ve gücünü oyuna aktarır. İki ekran kullananların genellikle tercih ettiği bu kodu Unlost gibi çoğu yayıncı kullanıyor. Not: Eğer oyunda mavi ekran alıyorsanız bu kodu devre dışı bırakın.

-threads [sayı]

Oyunu oynarken bilgisayarınızın kaç çekirdeğini kullanması gerektiğini söyler. Bilgisayarınızdaki çekirdek sayısını buraya doğru yazarak FPS değerlerinizi arttırabilirsiniz.

-tickrate [sayı]

Bu kod sunucuların her ayrıntısının güncelleyen saniye başına sayıyı belirler. Eşleştirmeli maçlar dahil olmak üzere tüm maçlar genellikle 64 hızında çalışmaktadır. Siz bu sayısı 128 yaparak rekabetçi maçlarına uygun hale getirebilirsiniz.

CS:GO Başlatma Seçenekleri güncel kodları ve açıklamaları ile devam ediyor.

-fullscreen

Oyunu açtığınız zaman tam ekran olarak karşınıza çıkar.

-noborder

Eğer oyunu çerçeveli oynamaya alıştıysanız etrafındaki kenarlıkları kaldırmanızı sağlar.

[dil]

Oyunu oynamak istediğiniz dili belirleyebilir ve farklı şeyler deneyebilirsiniz.

CS:GO Başlatma Seçenekleri yazımızda daha farklı kodlar ve FPS arttıracak ayarlar için diğer konularımıza göz atabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın