e
sv

CS:GO Bedava Skin Siteleri (2020)

2036 Okunma — 13 Ocak 2020 12:04
CS:GO Bedava Skin Siteleri (2021)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CS:GO Bedava Skin Kazanmak için yerli ve yabancı siteleri mevcut fakat bunların arasında en iyilerini ve işinize yarayacaklarını 2020 yılına özel listeledik. CS:GO Skin Siteleri üzerinden Bedava kazanmak istiyorsanız yazımızdaki listeye bakabilirsiniz.

Ülkemizde en popüler oyunlardan bir tanesi olan ve dünyanın’da en az bizim kadar tanıdığı CS:GO oyunu içerisinde silahlara, bıçaklara ve eldivenlere ait bir birinden farklı cilt görünüşleri mevcut. Kimse kimse için bedava herhangi bir şey yapmaz fakat bu tür siteler daha çok müşteri toplamak ve bu müşterilerden daha fazla gelir elde edebilmek için başlarda hediyeler ile gözlerinizi boyamaya çalışıyor.

CS:GO Skin Siteleri üzerinden herhangi bir kostüm kazandığınız zaman buna sahip olabilmeniz için depozito parası isteyecektir. Bir kereye mahsus olmak üzere küçük ücretleri vererek bu tarz ciltlere sahip olabilirsiniz. Buradaki bedava kazanma taktiği aslında çok az bir tutara ederinin çok üzerinde kostümleri almak ve sistemin açığından yararlanmak.

CS:GO Bedava Skin 2020 siteleri arasında ücretsiz olarak hiç bir siteden herhangi bir şey kazanamazsınız. Sizleri boşuna oyalamak veya başka insanların oyalamasına göz yummamak adına bu konuya’da değinmek istedim.

CS:GO Skin Siteleri

CS:GO Skin Siteleri
CS:GO Skin Siteleri

CS:GO Skin Siteleri 2020 yılında tercih edebileceğiniz güvenli, bedava ödülleri ve kazanma şansınızın yüksek olabileceğine inandığımız sitelerden oluşmaktadır. Daha detaylı bili almak için mevcut sitelere giderek kısa bir araştırma yapabilirsiniz.

 1. HELLCASE.COM
 2. FARMSKİNS.COM
 3. CSGOlive.com
 4. CSGOFAST.Ru
 5. Csgo-skins.com
 6. PVPRO.COM
 7. Csgoroll.com

CS:GO Skin siteleri arasında görmek istediğiniz ve göremediğiniz önemli siteler varsa yorum olarak bunları belirtebilir ve diğer oyuncuların yararlanmasını sağlayabilirsiniz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

CS:GO Bedava Skin Siteleri (2020)