e
sv

CS:GO Bhop Kodu Nedir?

1185 Okunma — 01 Mayıs 2020 08:57
CS:GO Bhop Kodu ve Yapılışı
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CS:GO Bhop Kodu ile oyun içerisinde nasıl yapılır? sorusunu soranlar için 2020 yılına özel bir dille anlatıyoruz. Her sorunuzun cevabını rahatlıkla bulabileceksiniz. 2020 yılında bu tarz rehber yazıları oluşturulmadığı için ve eski konularda güncelliğini kaybederek oyuncuları yanılttığını düşündüğümüz için tekrar oluşturuyoruz. CS:GO Bhop Kodu ile oyunda daha hızlı bunny yapımına ait her ayrıntıya değindik.

Oyun steam’da bir süredir ücretsiz olarak yayında ve böyle kalacağını biliyoruz. Oyuna yeni başlayan binlerce acemi oyuncu bu tarz konularda bilgi sahibi değiller. Konuyu araştırmak istedikleri zamanda karşılaştıkları eski kaynaklar işlerine yaramıyor. CS:GO Bhop konusunu hakkında kodu, nasıl yapılır ve nedir gibi tüm bilgileri burada bulabileceksiniz.

CS:GO Bhop Kodu

CS:GO Bhop Kodu hakkında oyun içerisinde ban yeme riski oluşturur veya bir hile çeşididir gibi söylentiler yayılıyor. Bu söylentiler gerçek değildir. CS:GO Bhop Kodu kullanımı herhangi bir ban riski taşımamaktadır. Zaten böyle bir’şey yasak olsa komut iptali ile önüne geçilirdi.

sv_cheats 1; sv_enablebunnyhopping 1; sv_autobunnyhopping 1; sv_enablebunnyhopping 1; sv_staminamax 0; sv_staminajumpcost 0; sv_staminalandcost 0; sv_staminarecoveryrate 0; sv_airaccelerate 2000; sv_accelerate_use_weapon_speed 0; sv_maxvelocity 3500;

Yukarıdaki Kodu Konsola Yapıştırın ve Bunny yapmaya başlayın.

CS:GO Bhop Kodu
CS:GO Bhop Kodu

Aynı zamanda bunu yalnızca bu koda izin verilen odalarda çalıştığını bilmeniz gerekiyor. Yani gireceğiniz normal veya dereceli maçlarda işinize yaramayacak. CS 1.6 oyununda özellikle Jail sunucularda alışık olduğumuz Bunny Hop sisteminin aynısıdır. Bilmeyenler için detaylarını’da anlatacağız.

İlginizi Çekebilir: CS:GO Konsol Kodları

CS:GO Bhop Kodu Nedir?

CS:GO Bhop Kodu oyun içerisinde zıplayarak hızlanmayı sağlayan bir koddur. Boşluk tuşuna basılı tutarak bir hızlanmadan bahsetmiyoruz, karakter hareket halindeyken sağa ve sola yapılan ince hamleleri zıplayarak gerçekleştirerek hızlanmayı sağlamaktadır. CS:GO Bhop Kodu yazdığınız zaman daha kolay anlayacaksınız.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

CS:GO Bhop Kodu Nedir?