CS:GO Bot Atma Rehberi (Tüm Kodlar)

CS:GO Bot Atma Rehberi (Tüm Kodlar)

CS:GO Bot Atma Rehberi hazırlamamızın sebebi kendi içerisinde bir çok farklı koda dağıldığı için oyuncuların aradıkları her şeyi bir başlık altında toplamak.

CS:GO Bot Atma Rehberimiz içerisinde oyuncuların sürekli kullandığı ve en çok işlerine yarayan zararsız bot kodu, botları kickleme kodu ve en güçlü bot ekleme gibi özel kodları bir başlık altında topladık. Rakibe veya kendinize verdiğimiz kodlar ile bot alma işlemini rahatlıkla gerçekleştirebileceksiniz.

Counter Strike denildiği zaman çocukluğumuzdan bu yana oynadığımız ve hala oynamaya devam ettiğimiz çok başarılı bir yapım. Tabi’ki bu yazımızda oyunu övecek veya konu dışı kelimelerle sizleri sıkmak istemiyorum fakat usuldendir biraz övdük.

CS:GO oyununda botlara karşı oynamak hem antrenman hemde yeni taktikler ve stratejiler denemek için ayrı bir öneme sahip. Tabi’ki Bot Atma kodları ile bazen can sıkıntısına maçlar’da atıyoruz.

CS:GO Bot Atma Kodları

CS:GO Bot Atma Kodları
CS:GO Bot Atma Kodları

CS:GO Bot Atma Kodları konu başlığı altında tüm kodları lafı hiç uzatmadan sizlere sunuyoruz. Özel bir maç oluşturarak konsola yazmanız gerektiğini tekrar hatırlatalım. Eğer aradığınız özel bir bot kodu varsa yorum olarak isteyebilir veya bildiğiniz daha farklı bot kodlarını yorum olarak yazabilirsiniz.

Terörist (T) Takımına Bot Atma Kodu

bot_add_t

Anti Terörist (CT) Takımına Bot Atma Kodu

bot_add_ct

Botları Kickleme Kodu

bot_kick

Yaşayan Botları Öldürme Kodu

bot_kill

Botları Dondurma Kodu

bot_stop 1

CS:GO Zararsız Bot Kodu

bot_difficulty 0

En Güçlü Bot Kodu

bot_difficulty 2

Counter Strike: Global Offensive Bot Rehberi arasından bulamadığınız veya özel istediğiniz kodları aşağıdan yorum yaparak bildirebilirsiniz.

43
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.