CS:GO Bunny Hızlandırma Kodu

 CS:GO Bunny Hızlandırma Kodu
Okunuyor CS:GO Bunny Hızlandırma Kodu

CS:GO Bunny Hızlandırma Kodu ile oyun içerisindeki zıplayarak kazandığınız hızı en üst seviyeye çıkartacak yöntemi sizlere kısaca anlatacağız. CS:GO Bunny Hızlandırma Kodu ile oyundaki en hızlı bunny yapan oyuncu siz olabilirsiniz. Yapmanız gerekenler çok basit.

CS:GO özel sunucularında ve eğlence maçlarında yani buna izin verilen odalarda bunny denilen zıplama ile hızınızı arttırma yöntemini bilmeyen çok oyuncu var. Çok oyuncu var dememizin sebebi CS:GO Steam üzerinden ücretsiz olduktan sonra yüz binlerce yeni oyuncu oyuna başladı. Bundan dolayı CS:GO Bunny Hızlandırma Kodu gibi bilgileri bilmeyen çok fazla oyuncu bulunuyor.

CS:GO Bunny Hızlandırma

CS:GO Bunny Hızlandırma
CS:GO Bunny Hızlandırma

CS:GO Bunny Hızlandırma işlemi için aşağıda verdiğimiz her kodu eksiksiz şekilde yazdıktan sonra yöntemi doğru uygulamanız gerekiyor. Aksi halde böyle bir şey mümkün olmayacaktır. CS:GO Bunny Hızlandırma Kodu:

sv_cheats 1; sv_enablebunnyhopping 1; sv_autobunnyhopping 1; sv_enablebunnyhopping 1; sv_staminamax 0; sv_staminajumpcost 0; sv_staminalandcost 0; sv_staminarecoveryrate 0; sv_airaccelerate 2000; sv_accelerate_use_weapon_speed 0; sv_maxvelocity 3500;

Yukarıdaki kodları konsola yazdıktan sonra CS:GO oyununda yapacağınız Bunny hızlandırma işlemi gerçekleşecek.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın