e
sv

CS:GO Free Edition (Ücretsiz Sürümü)

1217 Okunma — 05 Haziran 2019 14:22
CS:GO Free Edition Ücretsiz ve Bedava İndir
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CS:GO Ücretsiz resmi sürümü Free Edition ile 2019 yılında bedava şekliyle kolaylıkla indirebileceksiniz. PUBG, Fortnite gibi Battle Royale fps anımsatan daha gerçekçi ve sürükleyici oyunların dünya genelinde popüler olması ile birlikte CS:GO başta olmak üzere bir çok fps oyunu şirketi düşüşe geçti. Farklı oyuncuları da kendi bünyesine çekmek isteyen Counter-Strike: Global Offensive tıpkı PUBG Lite gibi geliştirilmiş Free Edition yani Ücretsiz Sürümünü kullanıcılara sundu.

Steam üzerinden herhangi bir para vermeden bedava indirebileceğiniz CS:GO Free Edition ücretsiz sürümünde bazı kısıtlamalar olduğunu söylememiz gerekiyor.

Oyunu sadece botlara karşı oynayabileceksiniz. Orjinal oyunu para verip almadan önce deneyimlemek için ve canı sıkılan insanlara eğlence olmak için buram buram reklam kokan bir sürüm ile karşılaştık.

CS:GO Free Edition Ücretsiz ve Bedava İndir
CS:GO Free Edition Ücretsiz ve Bedava İndir

Oyunu ücretsiz bir şekilde indirebileceksiniz fakat 16GB depolama alanınızın olması gerekiyor. Eski ve düşük bütçeli bilgisayarlara karşı azaltılmış veya iyileştirilmiş bir gelişme göremedik buda Free Edition sürümünün sadece oyunu satın alabilecek donanıma sahip oyunculara yönelik bir reklam kampanyası olduğunu görüyoruz.

Yazı Başlıkları:

Ne zaman çıkacak?

CS:GO Ücretsiz sürümü 5 eylül de gerçekleşecek olan FACEIT London Major turnuvasında tüm oyun sevenlere sunulacak.

5 Eylül ile bilikte CS:GO Free Edition (Ücretsiz Sürümü) İndirebileceksiniz.

Oyunun bedava sürümünde botlara karşı oynayabileceksiniz fakat her harita ve silahı alabilir istediğiniz şekilde oyun ayarlarını değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca GOTV desteği ile e-spor maçlarını izleyebileceksiniz.

Bu senenin en büyük ve son CS:GO turnuvasının finali Londra’da gerçekleşecek öncesinde bu bedava sürüm ile birlikte çok antrenman yapılacağa benziyor.

Hangi Platformlarda Oynanabilecek?

CS:GO Free Edition (Ücretsiz Sürümü) hangi platformlarda oynanabileceğini sizlere şimdiden söyleyelim sonradan üzülmeyin.

 • Windows
 • MAC
 • Linux

Ücretsiz İndir

Ücretsiz CS:GO İndirmek isteyen kullanıcılar Free Edition sürümünü 5 eylülden sonra Steam üzerinden bedava bir şekilde indirebilecekler. Steam hesabı olmayan kullanıcılar için nasıl açılacağını sonraki yazılarımızda anlatacağız.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

CS:GO Free Edition (Ücretsiz Sürümü)