CS:GO Görünmezlik Kodu Güncel

 CS:GO Görünmezlik Kodu Güncel
Okunuyor CS:GO Görünmezlik Kodu Güncel

CS:GO oynayanlar bazı durumlarda farklı hileler kullanarak oyunu kendileri için keyifli hale getirebiliyorlar. Bu kodlardan en iyisi bizce CS:GO Görünmezlik kodu dur. Görünmezlik kodunu kullanan oyuncular rakibin kendilerini hiçbir şekilde görmemesini sağlarlar ve rakibi rahatça vurmalarına yaramaktadır. Kaybedeceğiniz oyunu bir anda kendi lehinize çevirebilirsiniz görünmezlik kodu sayesinde. Bizde sizler için CS:GO Görünmezlik kodu hakkında bilgiler sunup gerekli kodu paylaşacağız.

CS:GO Görünmezlik Kodu Nasıl Yapılır?

CS:GO Görünmezlik Kodu Nasıl Yapılır?
CS:GO Görünmezlik Kodu Nasıl Yapılır?

CS:GO oyununda takım rakip takımın sizi görmesini engellemek istiyorsanız gerekli kodlar aşağıdadır. Dikkatli şekilde vermiş olduğumuz kodu uyguladığınızda artık rakipler sizi göremez ve dilediğiniz gibi haritada dolaşabilirsiniz. Görünmezlik koduda diğer kodlarda olduğu gibi sadece sizin kurmuş olduğunuz sunucu odasında aktif edilebilir. Bunun için sunucuya hile kodlarının geçerli olabilmesi için kod yazma kısmını aktif hale getirmelisiniz.

1.       Öncelikle ayarlar kısmında konsol açma ayarlarını açık hale getiriniz.

2.       Konsolu açmayı bilmiyorsanız ‘’ESC’’ tuşunun altındaki ‘’ tuşuna basın ve konsolu açın.

Yukarıdaki işlemleri yaptınız ve konsolu açtıysanız eğer, aşağıda size sunduğumuz kodu kopyalayıp konsola büyük küçük harflere dikkat ederek yazınız yoksa işlem başarılı olmaz.

·         Sunucu kodlarının aktif olabilmesi için konsola, sv_cheats 1 yazınız.

·         Sunucuyu yeniden başlattıktan sonra konsolu açın ve amx_glow nick 0 0 0 0 0 yazın be enter tuşuna basın.

·         Artık görünmezsiniz.

·         Görünmezliğin kalıcı olmasını isteyenler için konsola, amx_glow2 nick 0 0 0 0 0 yazmanız yeterli.

CS:GO Görünmezlik Kodu Nedir?

CS:GO Kodu oyun içerisinde rakibinizin sizi görmemesi anlamına gelir. Kodu aktif hale getirdiğinizde kendi takım arkadaşlarınız dahil kimse sizi göremez. Göremediği için, sizlere hiçbir şekilde hasar veremezler. Özellikle oyunu kaybediyor olan arkadaşların kullanmayı seçtiği görünmezlik kodu, birçok oyunun geri çevrilmesine yaradığı gözlemlenmiştir. Tabi her oyunda olduğu gibi banlanma riski vardır. Sonuçta oyunlar daha adil oyuncularla oynanması için yetkililer bu tarz girişimlere izin vermezler.

Bu yüzden hilenin varlığından rahatsız olmıyacak kişilerle bunlar arkadaşlarınız olabilir, Sizi reportlamayacak kişilerle oynamanız daha doğrudur. Son olarak hiçbir şekilde hile kullanmanızı önermiyoruz. Konumuz sadece bilgilendirme amaçlıdır. Siz hileyi kullanmıyor olabilirsiniz fakat karşınıza bu tarz kişiler geldiğinde ne hilesi kullandıklarını bilebilirsiniz. CS:GO hakkında farklı bilgilere ve kodlara ulaşabilmek için sitemizdeki diğer paylaşımlara göz atabilir ve bilgi edinebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın