CS:GO Görünmezlik Kodu ile yok olun

CS:GO Görünmezlik Kodu ile yok olun

CS:GO Görünmezlik Kodu ile haritada yok olarak bir hayalet gibi takım arkadaşlarınızı ve rakiplerinizi korkutabilir ve onlarla dalga geçebilirsiniz. CS:GO Görünmezlik Kodu gibi oyunda geçirdiğiniz süreyi daha keyifli hale getirecek böyle özel kodları sitemizde bulabilirsiniz. Şimdi bu kodun eğlenceli hallerini ve detaylarını sizlere anlatalım.

Yakın çevreniz ile veya özel odalarda oyun içi tanıştığınız arkadaşlarınızla zevk için atılan maçları görünmezlik kodu gibi CS:GO oyununun kullanımına izin verdiği legal kodlar yardımıyla çok keyifli anlara çevirebilirsiniz. Genellikle YouTube ve Tewitch kanal sahiplerinin izleyiciler ve takipçileri ile attıkları özel maçlarda veya izleyicilerini eğlendirmek amacıyla sık sık uyguladıkları etkinlikler arasında yer alıyor.

Oyun içerisinde kullanabileceğiniz CS:GO Kodları konumuzu inceleyebilirsiniz.

Bu görünmezlik kodu hile değildir ve herhangi bir ban sebebi teşkil etmez. Kodu kullanırken içiniz rahat olsun oyunun izin verdiği eğlenceli kodlar arasında yer alıyor kendileri.

CS:GO Görünmezlik Kodu

CS:GO Görünmezlik kodu ile neler yapabileceğinizden kısaca bahsettik şimdi bunu nasıl kullanabileceğinizi anlatalım. Öncelikle aşağıdaki buton ile görünmezlik ve bu kodu yazmadan önce bu tür kodları kullanabilmenizi sağlayacak diğer kodu bulabilirsiniz.

Yukarıdaki butonda gördüğünüz ilk kodu “e” konsola yazdıktan sonra en altta bulunan görünmezlik kodunu yazarak oyun içerisinde yok olabilirsiniz. Odanızdaki herkes haritada sizi göremeyecek ve bir ruh gibi duvarların içerisinden geçerek takım arkadaşlarınız ile eğlenebilirsiniz.

1453 – Rakiplere küçük sürprizler yapın.

CS:GO Görünmezlik Kodu 2019
CS:GO Görünmezlik Kodu 2019

CS:GO Görünmezlik kodu 1453, kurala göre rakipleriniz ile eğlenebilmek için onları öldürmeyin, süründürün. Görev yaptırmayın sürekli bozun bu onları sinir edeceği gibi sizin eğlenmenizi sağlayacaktır.

1565 – Neredesin la?

CS:GO Görünmezlik Kodu ile eğlenin
CS:GO Görünmezlik Kodu ile eğlenin

Takım arkadaşlarınız rakip ile iş birliği içine girip sizi öldürmek için elinden geleni yapabilir. Siz sadece eğlenin sizi gören duyan yok zaten. CS:GO Görünmezlik Kodu ile bu kadar eğlenebileceğiniz aklınıza gelir miydi hiç?

11
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.