CS:GO Güncel Kasa Açma Siteleri

CS:GO Güncel Kasa Açma Siteleri

Sizlere güncel [vurgu color=”#dd3333″]CS:GO Kasa Açma Siteleri[/vurgu] ‘nin en güvenli ve en güncel olanlarını sunuyoruz. Bu sitelerde açıklamalardaki anahtar kodlarını kullanarak [vurgu color=”#dd3333″]CS:GO Kasaları[/vurgu] oluştura bilir  veya Kasaları açıp içlerinden düşen  işinize yarayacak itemlere ufak depozitolar ödeyerek sahip olabilirsiniz. Sizlerle paylaştığımız CS:GO Kasa açma siteleri ençok kullanılan sitelerdir. Siteler sadece tavsiye amacı ile paylaşılmıştır sitemiz ile bir ilgisi yoktur  bunuda hatırlatmak istedik .

 

Alt kısımda paylaştığımız siteler kullanabileceğiniz en güvenli sitelerdir. Bu sitelerde kendi kasalarınızı oluşturabilir veya diğer kullanıcıların yaptığı kasaları açarak itemler elde edebilirsiniz. CS:GO referans kodunu almak için veya sitesine gitmek için alt kısımdaki siteleri seçebilirsiniz seçmelisiniz.

[accordion]

[accordion_content title=”CSGO LİVE” icon=”fa-star”]Web Sitesi : https://www.csgolive.com   Referans Kodu : h4wl[/accordion_content][accordion_content title=”Hell Case” icon=”fa-star”]Web Sitesi : https://hellcase.com  Referans Kodu : h4wkz[/accordion_content][accordion_content title=”Go Case” icon=”fa-star”]Web Sitesi : https://gocase.pro  Referans Kodu : h4wkz[/accordion_content][accordion_content title=”Farm Skins” icon=”fa-star”]Web Sitesi : http://farmskins.com  Referans Kodu : h4wkz[/accordion_content]

[/accordion]

 

7
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Online Lenders dedi ki:

    Teşekkürler