CS:GO Güncellenirken Bir Hata Oluştu (2021)

CS:GO Güncellenirken Bir Hata Oluştu (2021)

CS:GO güncellenirken bir hata oluştu sorunuyla 2021 yılında karşılaşanlar için çözüm öneriyoruz. Hatayı ortadan kaldırabileceksiniz. CS:GO oyuncularının son zamanlarda gelen güncelleme sonrası güncellemenin yüklenmesi esnasında karşılaştıkları bir hatadan dolayı zorluklar çektiğini fark ettik. CS:GO güncellenirken bir hata oluştu uyarısı geliyor ve güncelleme tamamlanamıyor. Güncelleme tamamlanmadığından  doğal olarak oyuna giriş yapamıyoruz. Peki bu sorunun herhangi bir çözümü varmı? İnceleyip sizlere kesin çözüm olabilecek birkaç önemli bilgi verip yardımcı olmaya çalışacağız.

CS:GO Güncellenirken Oluşan Hata Nedir?

CS:GO’ ya düzenli olarak yenilikler farklı modlar, silahlar gibi yeni özellikler ekleniyor. Bu yüzden oyuna yeni bir güncelleme getiriliyor. CS:GO oynamak isteyen arkadaşlarımız karşılarına çıkan güncellemeyi yaptıktan sonra bazılarında güncelleme esnasında, bazılarında ise güncelleme sonrasında karşılarına hata uyarısı çıkıyor ve güncellenme tamamlanamıyor.

CS:GO Güncellenirken Oluşan Hata Nedir?
CS:GO Güncellenirken Oluşan Hata Nedir?

Bazı arkadaşlarımız dan gelen yorumlar doğrultusunda güncelleme süresi ‘’sıfır’’ gözüktüğü fakat güncellenmenin bitmedi gözüktüğü yorumlarını okuduk. Bazıları bu durum için bilgisayarı aç kapa yaptığında düzeldiğini bazıları ise bilgisayarı yeniden başlattığında düzelmediğini yazmış. Görünen o ki sistemden sisteme değişen bir hata ile karşı karşıyayız. Peki CS:GO güncellenirken bir hata oluştu çözümü var mı? Sizlere birkaç adımda nasıl sorunu çözebiliriz yardımcı olacağız.

CS:GO Güncellenirken Bir Hata Oluştu Çözümü? (2021)

CS:GO Güncelleme esnasında veya sonrasında bir hata oluştu, CS:GO bozuk güncelleme dosyaları gibi uyarı alıyorsanız çözüm için neler yapabiliriz sizlere fikrimizi sunuyoruz. Aşağıdan paylaşacağımız adımları uygulayıp sorundan kurtulup oyuna kaldığımız yerden devam edebilirsiniz. Ayrıca bu adımlar birkaç hata alan kişide denenmiş olup bir çok kişide kesin çözüm elde edilmiştir.

CS:GO Güncellenirken Bir Hata Oluştu Çözümü? (2021)
CS:GO Güncellenirken Bir Hata Oluştu Çözümü? (2021)

·         Steamı silip yeniden yüklemeyi deneyiniz.

·         Steam’a gelen bir güncelleme olabilir güncellemeyi tamamladıktan sonra CS:GO güncellemesini başlatın.

·         Steam üzerinden oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın seçeneği ile varsa eksik dosyaları yeniden getirip güncellemeyi sorunsuz yapabilirsiniz.

·         İşletim sisteminiz sorun çıkarıyor olabilir. Güncel işletim sistemi kullanın Windows 8 – Windows 10 Gibi.

·         Bilgisayarınıza yüklemiş olduğunuz orijinal olmayan oyunlar Steamın güncelleme yapmasına engel olan dosya içeriyor olabilir.

Yukarıdaki adımları kontrol ettiğinizde halen aynı hatayı alıyorsanız, Aşağıdaki bilgiler size kesin çözüm sağlayacaktır.

1.       Farklı Bilgisayara Steamı indirin.

2.       CS:GO oyununu indirin.

3.       Yüklenen oyun dosyalarını, \Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive dosyalarından USB belleğe atınız.

4.       USB belleğe atmış olduğunuz dosyaları. Sorun çıkan bilgisayarınızdaki; \Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive dizinine atın ve hepsine evet diyerek kaydedin.

5.       Bilgisayarı yeniden başlatıp oyuna tekrar giriş yapmayı deneyin.6.       Oyunu silip yeniden yükleyip deneme işlemini yukarıdaki adımlar başarısız olursa deneyiniz.

21
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.