e
sv

CS:GO İnsanlar Sadece T Olabilir Hatası

2122 Okunma — 25 Kasım 2019 08:20
CS:GO İnsanlar Sadece T Olabilir Hatası
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CS:GO Atölye haritasında arkadaşlarıyla maç yapmak isteyen oyuncuların son zamanlarda gördüğü İnsanlar Sadece T Olabilir Hatası hakkında kısa bilgiler vereceğiz. Bu tür bir hatayı aldığınız zaman diğer haritalarda oynayacağınız farklı maçları’da etkileyebilir ve onları oynamak istediğiniz zamanlarda’da bu sorunu yaşayabilirsiniz.

CS:GO İnsanlar Sadece T olabilir veya AT olabilir şeklinde değişiklikler göstermektedir. Bu hatayı rekabet maçlarında göremezsiniz fakat arkadaşlarınız ile oynamak istediğiniz özel maçlar için kullandığınız Atölye haritaları buna sebep olabilir. İnsanlar sadece Terörist olabilir şeklinde verdiği uyarı mesajında oyuncuları tek bir takımda oynamaya zorluyor. Maç içerisinde takım değiştirmek istediğiniz zamanlarda ise İnsanlar Sadece Anti Terörist Olabilir şeklinde hatayı devam ettiriyor.

CS:GO oyuncularının son zamanlarda sıklıkla yaşamaya başladığı bu hata ile ilgili bulabildiğimiz tek çözüm yolunu sizlere açıklayacağız.

CS:GO İnsanlar Sadece Terörist (T) veya Sadece Anti Terörist (AT) Olabilir

CS:GO İnsanlar Sadece Terörist Olabilir hatasının sebebi olarak Atölye haritasının tasarlanırken oyuncularına tek bir takım ile sınırlama getirmesi ile ilgili yapılan düzenlemelerden kaynaklanmaktadır. Bu haritalarda oynamaya çalıştığınız zaman diğer tüm atölye haritalarını etkileyebilecek bir ayarlama gerçekleştirir.

CS:GO İnsanlar Sadece T Olabilir hatası çok yaygın görülen bir hata olmadığı için hem yerli hemde yabancı kaynaklarda veriler oldukça kısıtlı. Daha önce benim de başıma gelmişti ve denediğim onlarca çözüm yolu ne yazık’ki etkili olmadı. Oyun içerisinde karşı takıma geçmeyi başardığımda ise bu sefer İnsanlar Sadece Anti Terörist Olabilir uyarı yazısını almaya başladık.

Bu hata mesajından kurtulmak ve oyun keyfine devam edebilmek için hata aldığınız Atölye haritasını tamamen kaldırın.


etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

CS:GO İnsanlar Sadece T Olabilir Hatası