CS:GO İsim Değiştirme 2020 Rehberi

 CS:GO İsim Değiştirme 2020 Rehberi
Okunuyor CS:GO İsim Değiştirme 2020 Rehberi

CS:GO İsim Değiştirme işlemini yapmak isteyenler için 2020 yılında nasıl yapacağınızı anlatıyoruz. Rehber içeriğimiz’de tüm işlemler adım adım anlatıldı. Steam platformu üzerinden milyonlarca oyuncusu ile çevrim içi oyuncu rekorları kıran efsanevi FPS oyunu. CS:GO ücretsiz olduktan sonra oyuna yeni başlayan ve konu hakkında bilgisi olmayan oyuncular bu soruyu çok sık sormaya başladılar. Bize sık sormaya başladığınız CS:GO İsim Değiştirme Nasıl Yapılır? sorunuzu cevaplıyoruz.

Benzeri FPS ve çevrim içi oyunlara baktığımız zaman isim değiştirme işlemlerinin çok zor veya ücretli olduğunu görüyoruz. Fakat CS:GO oyunu oyuncuların isimlerini değiştirmeleri için herhangi bir ücret istemiyor. Hızlı bir şekilde isminizi kolayca değiştirebiliyorsunuz. Bilmeyenler için yazımızın detaylarında konuyu anlattık.

CS:GO İsim Değiştirme, haricinde sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz. Merak ettiğiniz veya bilmediğiniz her konuyu sizler için araştırabiliriz.

CS:GO İsim Değiştirme

CS:GO İsim Değiştirme sayesinde oyunda kullandığınız ismi rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Bu sayede hem arkadaşlarınız hemde rakip oyuncular sizin koyduğunuz ismi rahatlıkla görebilirler. Aşağıda maddeler halinde anlatıyoruz. CS.GO İsim Değiştirme için yapmanız gerekenler:

  • Steam’ı açın,
  • Arkadaşlar sekmesine geçin,
  • Profil Adını Değişti ile yen isminizi girin,
  • CS:GO İsim Değiştirme işlemi gerçekleşecek,

Yukarıdaki 3 adımı uyguladıktan sonra oyun içerisindeki isminiz’de değiştiğini göreceksiniz. Bunun bir sınırı yok fakat Steam kurallarınca hesabınızın ismini çok fazla ve arka arkaya değiştiremiyorsunuz.

CS:GO İsim Değiştirme
CS:GO İsim Değiştirme

İlginizi Çekebilir: Bedava Steam Cüzdan Kodu 2020

CS:GO Oyununa giriş yaparken ve kayıt olurken sizden özel bir isim girmenizi istemiyor. Oyundaki arkadaş listeniz Steam arkadaş listesiyle eşleştiği için Steam üzerinden isim değişikliği yapmanız gerekmektedir. Oyun içerisinde ekstra isim değişikliği yapılmamaktadır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın