CS:GO Jump Throw Bind Kodu

 CS:GO Jump Throw Bind Kodu
Okunuyor CS:GO Jump Throw Bind Kodu

CS:GO oyuncuların kendilerini geliştirmek için bazı kodlara ihtiyacı vardır. Bu kodlardan biriside CS:GO Jump Throw Bind Kodu’ dur. Oyun esnasında bazı durumlar oyuncuya zor anlar yaşatabiliyor. FPS Oyunlarında kişisel beceri önemli olduğu kadar takım içinde belirli stratejilerin uygulanması gerekiyor. Takım için kullanacağınız bomba ve atış zamanlaması önemli rol oynar. Bu zamanlamayı tutturamadığımız an takımın kaybetmesine neden olabilirsiniz. En iyi şekilde zıplayarak bomba atmak için sizlere Jump Throw Bind kodu hakkında bilgiler vereceğiz ve sizlere vereceğimiz kod sayesinde zıplarken bomba atma mesafesini sorunsuz yapabileceksiniz.

CS:GO Jump Throw Bind Kodu Nedir?

CS:GO Jump Throw Bind Kodu Nedir?
CS:GO Jump Throw Bind Kodu Nedir?

CS:GO Oynayanların büyük bir kesiminin kullanmış olduğu Jump Throw Bind, özellikle smoke atma esnasında zıplarken bomba atmayı aynı zamanlama içerisinde yapmamıza yardımcı olmaktadır. Bu kodu kullandığımızda yapmamız gereken smoke atacağımız yeri belirlemek ve atmaktır. CS:GO Jump Throw Bind Kodunu kullanmak tamamen ücretsiz ve herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Yani ban riskiniz yoktur.

CS:GO Jump Throw Bind Kodu Nasıl Yapılır?

Jump Throw Bind Kodunu kullanmadan önce belirli işlemleri yapmamız gerekmektedir. Bunun için diğer kodlar’ da olduğu gibi bu kodu yazarkende konsolu açmamız ve kodu oraya yazmamız gerekmektedir. Yapmamız gereken CS:GO konsolu açmak – Jump Throw Bind Kodunu girmek. Aşağıdaki kodları kullandığınızda özelliği aktif edip sorunsuz smoke’ lar atabilirsiniz. Ayrıca bilmeniz gereken bir şey daha var, eğer ESL oyuncusu iseniz kurallar gereği bu özelliği kullanmanız yasaktır.

CS:GO Jump Throw Bind Kodu Nasıl Yapılır?
CS:GO Jump Throw Bind Kodu Nasıl Yapılır?

alias “+jumpthrow” “+jump;-attack”

alias “-jumpthrow” “-jump”

bind “ctrl” “+jumpthrow”

·         CS:GO’ya giriş yapın ve ESC’nin altında bulunan konsol tuşuna basarak kodları girebilirsiniz.

·         Kodun aktif hale gelmesini sağlayan tuş ‘’ctrl’’ tuşudur. Komut yazarken CTRL tuşu yerine başka tuş atayarak aktif olmasını sağlayabilirsiniz.

Smoke atmak için ince ayrıntılara ihtiyacınız varsa nişangah büyütme işlemini aşağıdaki adımlara göre ayarlayabilirsiniz.

alias -smoke_throw “cl_crosshairsize “3.000000”;;”;

alias +smoke_throw “cl_crosshairsize 9999;”;

bind capslock +smoke_throw;

Yukarıda bulunan kodlar sayesinde nişangah büyür ve daha ince detayları bulunan bölgelere rahat atışlar sergileyebilirsiniz. Dikkat ederseniz yukarıda ki kodlara göre ‘’caps lock’’ tuşuna göre atama yapılmıştır. Caps Lock tuşu yerine başka bir tuş atamak için caps lock kısmını silip atmak istediğiniz bölümün ismini yazınız.

CS:GO Jump Throw Bind Ne İşe Yarar?

CS:GO Jump Throw Bind Ne İşe Yarar?
CS:GO Jump Throw Bind Ne İşe Yarar?

CS:GO’ya yeni başladınız ve bomba atışları hakkında bir tecrübeniz yok veya atmanız gereken bölgelere sorunsuz bomba atamıyorsanız burda yukarıda ki açıklamalarımız da anlattığımız ve verdiğimiz kod sayesinde zıplarken bomba atma işlemini kusursuz zamanlamaya yaramaktadır. Çoğumuzun başına gelmiştir, bir yere zıplayıp bomba atmamız lazım ama ya tam zıplarken yada zıplayıp yere düşerken bombayı atıyorsunuz’ dur. Kolay kolay orta yolunu bulamadığımız zıplarken smoke atma işlemini Jump Throw Bind işlemi ile sorunsuz yapabiliriz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın